Wyniki Pucharu Siedleckiej Ligi Bowlingowej (fotogaleria)

Puchar SLB, czyli ostatni turniej oraz rozdanie nagród ligowych odbył się 27 stycznia w kręgielni Parku Wodnego Siedlce.

W turnieju wzięło udział 13 zawodników. Po 11 emocjonujących grach tytuł MVP z najwyższym wynikiem 267 zgarnął Zdzisław Bąk z Bears Łuków. Pierwsze miejsce w turnieju pucharowym zajął zawodnik SKB Siedlce – Daniel Głuchowski, na drugim miejscu podium stanął również zawodnik z Siedlce – Arkadiusz Dłużniewski, a na najniższym stopniu podium stanął Łukasz Osiak z Borowia.

Po rozgrywkach pucharowych nastąpiło podsumowanie i rozdanie nagród za osiągnięcia w lidze.

Po 12 wyczerpujących turniejach jednogłośnie najlepszy z 25 zawodników uczestniczących w lidze okazał się Marek Kozłowiec z SKB Siedlce. Bowlingowiec w ciągu całej ligi zdobył najwięcej małych punktów – 16134 co daje średnią 199.19 z 81 gier, jednocześnie zagrał on najwyższą grę ligową – 286 oraz z 10 najlepszych kolejek ligowych zdobył z bonusami łączna sumę dużych punktów 238. Kozłowiec oprócz pierwszego miejsca został także wybrany MVP V Edycji SLB. Tuż za nim na podium uplasował się Daniel Głuchowski, a trzeci był Arkadiusz Dłużniewski.

źródło: SKB Siedlce; foto: Maciej Sztajnert