ARMS
=Centrum

Imienniczka z Lęborka pokonana (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2018/02/03 15:42    views 1075

Tenisiści stołowi Pogoni Siedlce wygrali 7:3 z imienniczką – Pogonią Lębork.

SYTUACJA WYJŚCIOWA

W pierwszej rundzie biało-niebiescy przegrali w Lęborku 3:7 i w pojedynku na własnym terenie chcieli się zrewanżować.

PRZEBIEG MECZU

W pierwszych pojedynkach na obu stołach siedlczanie odnieśli zwycięstwa. W kolejnych dwóch meczach lepsi okazali się przyjezdni, którzy doprowadzili do remisu 2:2. W grach deblowych podopieczni Sylwestra Dąbrowskiego zgarnęli dwa punkty i było 4:2. W ostatnich czterech pojedynkach gracze z Siedlec zgarnęli jeszcze 3 punkty i tym samym wygrali całe spotkanie 7:3.

PLANY POGONI

W następnym meczu ligowym siedlczanie zmierzą się na wyjeździe z Energą Toruń. Ten mecz odbędzie się w sobotę, 10 lutego o godzinie 16.

03.02.18, 12:00 – Siedlce (hala ARMS)

I liga: Pogoń Siedlce – Pogoń Lębork 7:3

Punkty: Bartosz Szarmach 2, Wiktor Franc, Damian Kreft, Kamil Kurowski, Kurowski/Szarmach, Franc/Kreft – Tomasz Sposób 2, Sławomir Dosz

Mecz po meczu:

  1. Bartosz Szarmach – Adam Dosz 3:0 (13:11, 11:9, 11:6)
  2. Wiktor Franc – Marek Prądziński 3:2 (11:8, 4:11, 11:8, 3:11, 11:5)
  3. Kamil Kurowski – Sławomir Dosz 0:3 (5:11, 11:13, 5:11)
  4. Damian Kreft – Tomasz Sposób 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
  5. Kurowski/Szarmach – A. Dosz/Prądziński 3:2 (11:5, 4:11, 7:11, 12:10, 11:9)
  6. Franc/Kreft – S. Dosz/Sposób 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:5)
  7. Bartosz Szarmach – Sławomir Dosz 3:2 (11:8, 6:11, 11:8, 5:11, 11:7)
  8. Wiktor Franc – Tomasz Sposób 0:3 (5:11, 10:12, 12:14)
  9. Kamil Kurowski – Adam Dosz 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:7)
  10. Damian Kreft – Marek Prądziński 3:0 (11:3, 11:9, 11:6)

Pozostałe wyniki 12 kolejki:

ATS Rumia – AZS AWFiS II Gdańsk 7:3
Dekorglass II Działdowo – Remus Kościerzyna 7:3
Gorzovia Gorzów Wielkopolski – Energa Toruń 4:6
Victoria Płock – Olimpia-Unia Grudziądz 1:9

  Drużyna Mecze Pkt Punkty
1 Energa Toruń 12 24 101-19
2 Olimpia-Unia Grudziądz 13 21 90-40
3 Pogoń Lębork 12 17 71-49
4 ATS Rumia 12 15 64-56
5 Pogoń Siedlce 13 12 58-72
6 Victoria Płock 12 9 50-70
7 AZS AWFiS II Gdańsk 12 9 45-75
8 Gorzovia Gorzów Wielkopolski 12 6 50-70
9 Dekorglass II Działdowo 12 6 46-74
10 Remus Kościerzyna 14 5 45-95

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert





Co? Gdzie? Kiedy?

  • piątek, 20 Lip 09:00
    Finał Turnieju LZS dziewcząt “Piłkarska kadra czeka”
  • piątek, 20 Lip 09:30
    Finał Turnieju LZS dziewcząt “Piłkarska kadra czeka”
  • sobota, 21 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski
  • sobota, 21 Lip 17:00
    II liga: Pogoń Siedlce – GKS Bełchatów
  • niedziela, 22 Lip 09:00
    Siedlecka Liga Biegowa
  • wtorek, 24 Lip 17:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Hapoel Katamon Jerozolima
  • środa, 25 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Orzeł Unin
  • sobota, 28 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec
  • sobota, 28 Lip 18:00
    II liga: Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce
  • sobota, 4 Sie 17:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny