ARMS
=Centrum

Co z tym Kitano? Problemy Japończyka

   
Autor:
Dodano: 2018/02/13 14:41    views 2547

Seiya Kitano jest wypożyczony do Siedlec z Pogoni Szczecin, jednak sztab szkoleniowy nie widzi zawodnika w kadrze i działacze biało-niebieskich chcieliby skrócić wypożyczenie Japończyka.

Seiya Kitano to 20-letni ofensywny pomocnik, który do Siedlec trafił w sierpniu 2017 roku na zasadzie wypożyczenia ze szczecińskiej Pogoni. Zwolennikiem sprowadzenia Japończyka do klubu był Adam Łopatko. Zawodnik w biało-niebieskich barwach rozegrał tylko 156 minut. W trakcie rundy pomocnikowi przytrafiła się kontuzja, którą długo leczył. Głównym powodem złej gry pomocnika jest prawdopodobnie aklimatyzacja w Siedlcach, którą źle znosi. O problemach piłkarza napisał Przegląd Sportowy.

Seiyę Kitano, napastnika Pogoni Siedlce, wypożyczonego z Pogoni, ale tej szczecińskiej, dopadł problem mieszkaniowy. Japończyk zażądał wymiany lokum, ponieważ to, które do niedawna zajmował, zupełnie nie nadawało się do praktyk feng shui. Kitano, mający kłopot z urządzeniem mieszkania tak, by na lokatora spływało szczęście, był tym faktem bardziej przejęty niż graniem (jesienią 150 minut, 0 goli). Poradniki feng shui przestrzegają przed „ciasnym pomieszczeniem, w którym kumuluje się zabójcza energia, prowadząca do chorób, wyczerpania i problemów”. A Kitano długo był kontuzjowany! Jest też inna ewentualność, czyli tak zwany w feng shui „zbyt niski sufit”. Działacze z Siedlec mają pewnie ochotę zacytować Siarę Siarzewskiego: „Czy tobie, Kitano, czasem, sufit na łeb się nie spadł?”

Pod koniec stycznia Kitano został wystawiony na listę transferową i został przesunięty do zespołu rezerw Pogoni, jednak nawet tam w meczach z zespołami z niższych lig zawodnik nie wyróżniał się. Przyszłość Kitano powinna rozstrzygnąć się w lutym, być może Japończyk zakotwiczy w II lidze.

 

źródło: własne / Przegląd Sportowy; foto: Maciej Sztajnert
Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz


Co? Gdzie? Kiedy?

 • środa, 21 Lut 18:00
  I liga: Sokół Łańcut – SKK Siedlce
 • środa, 21 Lut 18:00
  BLK: Ostrovia Ostrów Wielkopolski – PGE MKK Siedlce
 • środa, 21 Lut 19:00
  Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski
 • sobota, 24 Lut 10:00
  Sparing: Awenta MKS Pogoń Siedlce – AZS AWF Warszawa
 • sobota, 24 Lut 12:00
  Sparing: Pogoń II Siedlce – ŁKS 1926 Łomża
 • sobota, 24 Lut 15:00
  Sparing: Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce
 • sobota, 24 Lut 15:00
  Indywidualne Mistrzostwa Siedlec amatorów w tenisie stołowym
 • sobota, 24 Lut 16:00
  Sparing: Pogoń II Siedlce – Tajfun Jartypory
 • sobota, 24 Lut 18:00
  I mecz fazy play-out: KPS Siedlce – SMS PZPS Spała
 • sobota, 24 Lut 18:00
  II liga: BAS Białystok – Ósemka Siedlce


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny