ARMS
=Centrum

Co z tym Kitano? Problemy Japończyka

   
Autor:
Dodano: 2018/02/13 14:41    views 3801

Seiya Kitano jest wypożyczony do Siedlec z Pogoni Szczecin, jednak sztab szkoleniowy nie widzi zawodnika w kadrze i działacze biało-niebieskich chcieliby skrócić wypożyczenie Japończyka.

Seiya Kitano to 20-letni ofensywny pomocnik, który do Siedlec trafił w sierpniu 2017 roku na zasadzie wypożyczenia ze szczecińskiej Pogoni. Zwolennikiem sprowadzenia Japończyka do klubu był Adam Łopatko. Zawodnik w biało-niebieskich barwach rozegrał tylko 156 minut. W trakcie rundy pomocnikowi przytrafiła się kontuzja, którą długo leczył. Głównym powodem złej gry pomocnika jest prawdopodobnie aklimatyzacja w Siedlcach, którą źle znosi. O problemach piłkarza napisał Przegląd Sportowy.

Seiyę Kitano, napastnika Pogoni Siedlce, wypożyczonego z Pogoni, ale tej szczecińskiej, dopadł problem mieszkaniowy. Japończyk zażądał wymiany lokum, ponieważ to, które do niedawna zajmował, zupełnie nie nadawało się do praktyk feng shui. Kitano, mający kłopot z urządzeniem mieszkania tak, by na lokatora spływało szczęście, był tym faktem bardziej przejęty niż graniem (jesienią 150 minut, 0 goli). Poradniki feng shui przestrzegają przed „ciasnym pomieszczeniem, w którym kumuluje się zabójcza energia, prowadząca do chorób, wyczerpania i problemów”. A Kitano długo był kontuzjowany! Jest też inna ewentualność, czyli tak zwany w feng shui „zbyt niski sufit”. Działacze z Siedlec mają pewnie ochotę zacytować Siarę Siarzewskiego: „Czy tobie, Kitano, czasem, sufit na łeb się nie spadł?”

Pod koniec stycznia Kitano został wystawiony na listę transferową i został przesunięty do zespołu rezerw Pogoni, jednak nawet tam w meczach z zespołami z niższych lig zawodnik nie wyróżniał się. Przyszłość Kitano powinna rozstrzygnąć się w lutym, być może Japończyk zakotwiczy w II lidze.

 

źródło: własne / Przegląd Sportowy; foto: Maciej Sztajnert


Co? Gdzie? Kiedy?

 • sobota, 28 Kwi 11:00
  IV liga: Huragan Wołomin – Pogoń II Siedlce
 • sobota, 28 Kwi 15:00
  Ekstraliga: Juvenia Kraków – Awenta MKS Pogoń Siedlce
 • sobota, 28 Kwi 17:00
  Nice 1 Liga: Pogoń Siedlce – GKS Tychy
 • niedziela, 29 Kwi 11:15
  Mistrzostwa Województwa Juniorek i Juniorów do lat 17
 • niedziela, 29 Kwi 16:00
  III liga: Pogoń Siedlce – Orlęta Baboszewo
 • czwartek, 3 Maj 13:00
  Biegi uliczne z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
 • sobota, 5 Maj 09:00
  Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodziczek i młodzików w stylu wolnym
 • sobota, 5 Maj 10:00
  XXX Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja – Grand Prix Siedlec 2018
 • sobota, 5 Maj 11:00
  III liga: Zamłynie Radom – Pogoń Siedlce
 • sobota, 5 Maj 19:00
  Nice 1 Liga: Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny