ARMS
=Centrum

Co z tym Kitano? Problemy Japończyka

   
Autor:
Dodano: 2018/02/13 14:41    views 4050

Seiya Kitano jest wypożyczony do Siedlec z Pogoni Szczecin, jednak sztab szkoleniowy nie widzi zawodnika w kadrze i działacze biało-niebieskich chcieliby skrócić wypożyczenie Japończyka.

Seiya Kitano to 20-letni ofensywny pomocnik, który do Siedlec trafił w sierpniu 2017 roku na zasadzie wypożyczenia ze szczecińskiej Pogoni. Zwolennikiem sprowadzenia Japończyka do klubu był Adam Łopatko. Zawodnik w biało-niebieskich barwach rozegrał tylko 156 minut. W trakcie rundy pomocnikowi przytrafiła się kontuzja, którą długo leczył. Głównym powodem złej gry pomocnika jest prawdopodobnie aklimatyzacja w Siedlcach, którą źle znosi. O problemach piłkarza napisał Przegląd Sportowy.

Seiyę Kitano, napastnika Pogoni Siedlce, wypożyczonego z Pogoni, ale tej szczecińskiej, dopadł problem mieszkaniowy. Japończyk zażądał wymiany lokum, ponieważ to, które do niedawna zajmował, zupełnie nie nadawało się do praktyk feng shui. Kitano, mający kłopot z urządzeniem mieszkania tak, by na lokatora spływało szczęście, był tym faktem bardziej przejęty niż graniem (jesienią 150 minut, 0 goli). Poradniki feng shui przestrzegają przed „ciasnym pomieszczeniem, w którym kumuluje się zabójcza energia, prowadząca do chorób, wyczerpania i problemów”. A Kitano długo był kontuzjowany! Jest też inna ewentualność, czyli tak zwany w feng shui „zbyt niski sufit”. Działacze z Siedlec mają pewnie ochotę zacytować Siarę Siarzewskiego: „Czy tobie, Kitano, czasem, sufit na łeb się nie spadł?”

Pod koniec stycznia Kitano został wystawiony na listę transferową i został przesunięty do zespołu rezerw Pogoni, jednak nawet tam w meczach z zespołami z niższych lig zawodnik nie wyróżniał się. Przyszłość Kitano powinna rozstrzygnąć się w lutym, być może Japończyk zakotwiczy w II lidze.

 

źródło: własne / Przegląd Sportowy; foto: Maciej Sztajnert


Co? Gdzie? Kiedy?

 • czwartek, 20 Wrz 18:30
  Sparing: AZS AWF UKSW Warszawa – Ósemka Siedlce
 • piątek, 21 Wrz 16:00
  Sparing: PGE MKK Siedlce – BC Horizont Mińsk
 • piątek, 21 Wrz 18:00
  Oficjalne ważenie przed galą Armia Fight Night
 • piątek, 21 Wrz 18:00
  Turniej: Lechia Tomaszów Mazowiecki – KPS Siedlce
 • sobota, 22 Wrz 12:00
  Sparing: PGE MKK Siedlce – BC Horizont Mińsk
 • sobota, 22 Wrz 13:30
  Mazovia Cup: SKK Siedlce – Księżak Łowicz
 • sobota, 22 Wrz 16:00
  I liga: ATS Rumia – Pogoń Siedlce
 • sobota, 22 Wrz 18:00
  II liga: Pogoń Siedlce – Widzew Łódź
 • sobota, 22 Wrz 18:30
  Armia Fight Night III
 • niedziela, 23 Wrz 11:00
  IV liga: Pogoń II Siedlce – MKS Przasnysz


Sponsorzy

Patronat medialny