Siedlczanie wystartowali w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa

11 lutego w Nadarzynie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa w signlu oraz deblu. W zawodach udział wzięli zawodnicy MKS Pogoń Siedlce.

W turnieju bez gry w eliminacjach mógł zagrać Damian Kreft, który już wcześniej zapewniła sobie prawo do gry w mistrzostwach. W eliminacjach zagrał natomiast Kamil Kurowski, który nie najlepiej sobie poradził i uplasował się na miejscach 17-24. Natomiast Kreft w półfinale IMW pokonał Jacka Szachnowskiego (MUKS Gąbin) 3:2. W finale zawodnik Pogoni zmierzył się z Danielem Górakiem i to tenisista Bogorii Grodzisk Mazowiecki wygrywając 3:0 zdobył złoty medal mistrzostw.

W grze deblowej Kreft oraz Kurowski zagrali w jednej parze. W pierwszej rundzie team z Siedlec otrzymał wolny los. W ćwierćfinale debel przegrał z Danielem Górakiem oraz Miłoszem Redzimskim 0:3. Ostatecznie zawodnicy Pogoni zajęli miejsca 5-8.