ARMS
=Centrum

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za 2017 rok

   
Autor:
Dodano: 2018/02/25 0:45    views 1717

Ministerstwo Sportu i Turystyki za pośrednictwem Zespołu Sportu Młodzieżowego Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy przedstawiło wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za 2017 rok. W tym zestawieniu znalazło się kilka siedleckich klubów.

Pięć klubów z naszego miasta znalazło się w gronie sklasyfikowanych (na 3686 klubów z całej Polski) we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży za 2017 rok. Są to: MKS Pogoń Siedlce (lekkoatletyka, rugby, tenis stołowy), SKS Feniks Siedlce (lekkoatletyka, podnoszenie ciężarów), SKSS Dragon Siedlce (strzelectwo sportowe), UKS Rawa Siedlce (narciarstwo biegowe) i WLKS Siedlce-Nowe Iganie (lekkoatletyka, podnoszenie ciężarów, sumo, zapasy kobiet, zapasy wolne).

Najwyższe miejsce z naszych klubów w punktacji łącznej zajął WLKS Siedlce-Nowe Iganie – trzydzieste. 115 lokata przypadła narciarskiemu klubowi Rawa Siedlce, 202 miejsce zajął wielosekcyjny MKS Pogoń Siedlce. W siódmej setce klubów sklasyfikowano SKS Feniks Siedlce i SKSS Dragon Siedlce.

Poniżej prezentujemy wyniki w poszczególnych dyscyplinach z uwzględnieniem wyłącznie siedleckich klubów.

Lekkoatletyka (na 355 klubów):
12. WLKS Siedlce-Nowe Iganie
84. MKS Pogoń Siedlce
190. SKS Feniks Siedlce

Narciarstwo klasyczne (36 klubów):
2. UKS Rawa Siedlce

Podnoszenie ciężarów (86 klubów):
10. WLKS Siedlce-Nowe Iganie
31. SKS Feniks Siedlce

Rugby (16 klubów):
6. MKS Pogoń Siedlce

Strzelectwo sportowe (64 kluby):
20. SKSS Dragon Siedlce

Sumo (49 klubów):
10. WLKS Siedlce-Nowe Iganie

Tenis stołowy (181 klubów):
33. MKS Pogoń Siedlce

Zapasy kobiet (91 klubów):
11. WLKS Siedlce-Nowe Iganie

Zapasy wolne (102 kluby):
53. WLKS Siedlce-Nowe Iganie

Punktacja łączna klubów (3686 klubów):
30. WLKS Siedlce-Nowe Iganie
115. UKS Rawa Siedlce
202. MKS Pogoń Siedlce
613-619. SKS Feniks Siedlce
629-631. SKSS Dragon Siedlce

Wysoko w punktacji powiatów i gmin plasuje się miasto Siedlce jak i powiat siedlecki. Jest to niejako potwierdzeniem ogromnych inwestycji w sport w lokalnym środowisku.

Punktacja łączna powiatów (368 powiatów):
66. Siedlce
74. Powiat siedlecki

Punktacja powiatów na Mazowszu (37 powiatów):
7. Siedlce
9. Powiat siedlecki

Punktacja łączna gmin (928 gmin):
53. Siedlce
60. Siedlce – gmina wiejska

 

Nazwisko Imię Rok urodzenia Płeć Nazwa klubu Kategoria wieku Dyscyplina
Czarnocki Damian 0 m MKS Pogoń Siedlce junior młodszy lekka atletyka
Furmaniak Rafał 3 m MKS Pogoń Siedlce młodzik lekka atletyka
Gadomska Julia 1 k MKS Pogoń Siedlce junior młodszy lekka atletyka
Hapunowicz Joanna 0 k MKS Pogoń Siedlce junior młodszy lekka atletyka
Jastrzębska Karolina 3 k MKS Pogoń Siedlce młodzik lekka atletyka
Maksymiuk Julia 0 k MKS Pogoń Siedlce junior młodszy lekka atletyka
Marczuk Aleksandra 3 k MKS Pogoń Siedlce młodzik lekka atletyka
Mazur Krystian 2 m MKS Pogoń Siedlce młodzik lekka atletyka
Och Martyna 1 k MKS Pogoń Siedlce junior młodszy lekka atletyka
Pluta Konrad 0 m MKS Pogoń Siedlce junior młodszy lekka atletyka
Przestrzelska Kornelia 98 k MKS Pogoń Siedlce junior lekka atletyka
Sobiczewska Natalia 99 k MKS Pogoń Siedlce junior lekka atletyka
sztafeta 4×100 m MKS Pogoń Siedlce junior młodszy lekka atletyka
sztafeta 4×100 m k MKS Pogoń Siedlce młodzik lekka atletyka
sztafeta 4×400 k k MKS Pogoń Siedlce junior młodszy lekka atletyka
Szymański Jakub 99 m MKS Pogoń Siedlce junior lekka atletyka
Talacha Marcin 96 m MKS Pogoń Siedlce młodzieżowiec lekka atletyka
Żuk Bartosz 3 m MKS Pogoń Siedlce młodzik lekka atletyka
m MKS Pogoń Siedlce junior młodszy rugby
m MKS Pogoń Siedlce junior młodszy rugby
m MKS Pogoń Siedlce młodzik rugby
Folwarski Jakub 96 m MKS Pogoń Siedlce młodzieżowiec tenis stołowy
Tomaszuk Tomasz 97 m MKS Pogoń Siedlce młodzieżowiec tenis stołowy
Chojnacki Wiktor 2 m SKS Feniks Siedlce młodzik lekka atletyka
Donacki Adam 2 m SKS Feniks Siedlce młodzik lekka atletyka
Krogul Dawid 0 m SKS Feniks Siedlce junior młodszy lekka atletyka
Mamedov Samid 2 m SKS Feniks Siedlce młodzik lekka atletyka
Michalak Mateusz 0 m SKS Feniks Siedlce junior młodszy lekka atletyka
Pilarski MAteusz 2 m SKS Feniks Siedlce młodzik lekka atletyka
Redzik Bartosz 2 m SKS Feniks Siedlce młodzik lekka atletyka
Styś Agata 1 k SKS Feniks Siedlce junior młodszy lekka atletyka
sztafeta 4×100 m m SKS Feniks Siedlce młodzik lekka atletyka
Bareja Patryk 1 m SKS Feniks Siedlce junior młodszy podnoszenie ciężarów
Kaszuba Mateusz*2016 96 m SKS Feniks Siedlce młodzieżowiec podnoszenie ciężarów
Kędziora Adrian 2 m SKS Feniks Siedlce młodzik podnoszenie ciężarów
Rok Agata 96 k SKS Feniks Siedlce młodzieżowiec podnoszenie ciężarów
Romańczuk Konrad Paweł 2 m SKS Feniks Siedlce młodzik podnoszenie ciężarów
Wojewódzki Piotr 0 m SKS Feniks Siedlce junior młodszy podnoszenie ciężarów
Chwedczuk Julia 99 k SKSS Dragon Siedlce junior strzelectwo sportowe
Korneć Natalia 99 k SKSS Dragon Siedlce junior strzelectwo sportowe
Korzeniowska Zuzanna 2 k SKSS Dragon Siedlce młodzik strzelectwo sportowe
Kowalik Kinga*2016 98 k SKSS Dragon Siedlce junior strzelectwo sportowe
Michalska Gabriela 0 k SKSS Dragon Siedlce junior młodszy strzelectwo sportowe
Rosłon Weronika*2017 94 k SKSS Dragon Siedlce młodzieżowiec strzelectwo sportowe
Sieńczewski Jakub 2 m SKSS Dragon Siedlce młodzik strzelectwo sportowe
Stępniak Kamila 2 k SKSS Dragon Siedlce młodzik strzelectwo sportowe
Zdunek Wiktoria 0 k SKSS Dragon Siedlce junior młodszy strzelectwo sportowe
Bielecka Anna 97 k UKS Rawa Siedlce junior narciarstwo klasyczne
Borkowska Kamila 0 k UKS Rawa Siedlce junior młodszy narciarstwo klasyczne
Borkowski Patryk 97 m UKS Rawa Siedlce junior narciarstwo klasyczne
Bronisz Joanna 96 k UKS Rawa Siedlce młodzieżowiec narciarstwo klasyczne
Filipek Karol 0 m UKS Rawa Siedlce junior młodszy narciarstwo klasyczne
Filipek Tomasz 97 m UKS Rawa Siedlce junior narciarstwo klasyczne
Kiełczykowski Jakub 1 m UKS Rawa Siedlce młodzik narciarstwo klasyczne
Krajcer Maciej 2 m UKS Rawa Siedlce młodzik narciarstwo klasyczne
Krupa Daria*2016 96 k UKS Rawa Siedlce młodzieżowiec narciarstwo klasyczne
Myrcha Diana 2 k UKS Rawa Siedlce młodzik narciarstwo klasyczne
Pawełko Oliwia 0 k UKS Rawa Siedlce junior młodszy narciarstwo klasyczne
Piwko Mateusz 1 m UKS Rawa Siedlce młodzik narciarstwo klasyczne
Posiadała Arkadiusz 97 m UKS Rawa Siedlce junior narciarstwo klasyczne
Posiadała Mateusz 0 m UKS Rawa Siedlce junior młodszy narciarstwo klasyczne
Proń Natalia 1 k UKS Rawa Siedlce młodzik narciarstwo klasyczne
Sobiczewski Piotr 2 m UKS Rawa Siedlce młodzik narciarstwo klasyczne
Sołoniewicz Monika 0 k UKS Rawa Siedlce junior młodszy narciarstwo klasyczne
Stefaniuk Justyna 0 k UKS Rawa Siedlce junior młodszy narciarstwo klasyczne
Tarkowska Małgorzata 98 k UKS Rawa Siedlce junior narciarstwo klasyczne
Księżoporski Kacper 1 m WLKS Nowe Iganie junior młodszy podnoszenie ciężarów
Mędza Magdalena 98 k WLKS Nowe Iganie junior podnoszenie ciężarów
Miszczak Karolina 97 k WLKS Nowe Iganie junior podnoszenie ciężarów
Nowosielski Tomasz 2 m WLKS Nowe Iganie młodzik podnoszenie ciężarów
Przęczak Dominik 95 m WLKS Nowe Iganie młodzieżowiec podnoszenie ciężarów
Rok Agata 96 k WLKS Nowe Iganie młodzieżowiec podnoszenie ciężarów
Szczygielska Karolina 0 k WLKS Nowe Iganie junior młodszy podnoszenie ciężarów
Udziak Elżbieta 99 k WLKS Nowe Iganie junior podnoszenie ciężarów
Borkowski Paweł 3 m WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Czarnocka Weronika 4 k WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Gorzała Kamil 3 m WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Izdebska Angelika 3 k WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Izdebska Natalia 1 k WLKS Nowe Iganie junior młodszy sumo
Jastrzębska Sylwia 5 k WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Kisielińska Magdalena 0 k WLKS Nowe Iganie junior sumo
Kobylińska Joanna 3 k WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Korporowicz Kornelia 3 k WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Kosut Szymon 4 m WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Kudelska Klaudia 3 k WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Lipiński Patryk 3 m WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Majkrzak Aleksandra 5 k WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Nasiłowska Karolina 3 k WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Podgórzak Klaudia 4 k WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Rumyza Dominika 3 k WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Rymuza Dawid 3 m WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Skup Milena 2 k WLKS Nowe Iganie junior młodszy sumo
Solnica Dominika 99 k WLKS Nowe Iganie junior sumo
Sprzonczak Elwira 0 k WLKS Nowe Iganie junior sumo
Trajdos Wiktoria 4 k WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Urban Karolina 1 k WLKS Nowe Iganie junior młodszy sumo
Urban Maciej 4 m WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Walczak Filip 4 m WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Wiśniewski Mariusz 5 m WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Zdun Sandra 5 k WLKS Nowe Iganie młodzik sumo
Jastrzębska Sylwia 5 k WLKS Nowe Iganie młodzik zapasy kobiet
Kisielińska Magdalena 0 k WLKS Nowe Iganie junior młodszy zapasy kobiet
Kobylińska Joanna 3 k WLKS Nowe Iganie młodzik zapasy kobiet
Korporowicz Kornelia 3 k WLKS Nowe Iganie młodzik zapasy kobiet
Kudelska Klaudia 3 k WLKS Nowe Iganie młodzik zapasy kobiet
Majkrzak Aleksandra 5 k WLKS Nowe Iganie młodzik zapasy kobiet
Pachnik Katarzyna 0 k WLKS Nowe Iganie junior młodszy zapasy kobiet
Podgórzak Klaudia 4 k WLKS Nowe Iganie młodzik zapasy kobiet
Rymuza Dominika 3 k WLKS Nowe Iganie młodzik zapasy kobiet
Sasim Magdalena 1 k WLKS Nowe Iganie junior młodszy zapasy kobiet
Skup Marlena 99 k WLKS Nowe Iganie junior zapasy kobiet
Solnica Dominika 99 k WLKS Nowe Iganie junior zapasy kobiet
Sprzonczak Elwira 0 k WLKS Nowe Iganie junior młodszy zapasy kobiet
Szynkowska Dominika*2017 97 k WLKS Nowe Iganie junior zapasy kobiet
Urban Karolina 1 k WLKS Nowe Iganie junior młodszy zapasy kobiet
Gorczyca Adrian 2 m WLKS Nowe Iganie junior młodszy zapasy wolne
Gorzała Kamil 3 m WLKS Nowe Iganie młodzik zapasy wolne
Lewczuk Alan 4 m WLKS Nowe Iganie młodzik zapasy wolne
Lipiński Patryk 3 m WLKS Nowe Iganie młodzik zapasy wolne
Rymuza Dawid 3 m WLKS Nowe Iganie młodzik zapasy wolne
Urban Wojciech 5 m WLKS Nowe Iganie młodzik zapasy wolne

 

Zbiór WYNIKI_ZBIORCZE_11-2018 > pobierz

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA województw, powiatów, gmin, klubów w kategoriach: młodziezowiec, juniorzy, juniorzy młodsi, młodzicy > pobierz

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA powiatów i gmin > pobierz

Klasyfikacja województw > pobierz

Klasyfikacja klubów > pobierz

Wykaz dyscyplin > pobierz

 

źródło: własne / sport-mlodziezowy.pl; foto: własne / Maciej Sztajnert







Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 21 Lis 17:00
    Sparing: PGE MKK Siedlce – SKK Siedlce (juniorzy)
  • środa, 21 Lis 19:00
    II runda Pucharu Polski: KKS Kozienice – KPS Siedlce
  • sobota, 24 Lis 16:00
    II liga: Nike Węgrów – Ósemka Siedlce
  • sobota, 24 Lis 17:00
    II liga: Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
  • sobota, 24 Lis 17:00
    I liga: Basket Poznań – SKK Siedlce
  • sobota, 24 Lis 18:00
    Armia Fight Night 4
  • sobota, 24 Lis 19:00
    EBLK: CCC Polkowice – PGE MKK Siedlce
  • niedziela, 25 Lis 17:00
    I liga: KPS Siedlce – BBTS Bielsko-Biała
  • sobota, 1 Gru 10:00
    International Polish Cup Powerlifting & Bench Press & Deadlift & Squat
  • sobota, 1 Gru 10:00
    Biegi Górskie Siedlce 2018


Sponsorzy

Patronat medialny