środa, 24 kwietnia 2024r.

Wyjazdowa niemoc trwa. Pogoń przegrała w Białymstoku

W meczu 9 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce przegrali na wyjeździe ze Słoneczny Stok Białystok 22:33.

Od początku spotkania toczyła się bardzo wyrównana gra. Po dziesięciu minutach był remis 4:4. W kolejnym fragmencie meczu przewagę zaczęli wypracowywać sobie gospodarze. Na przerwę białostoczanie zeszli z trzema bramkami zaliczki, prowadząc 15:12. W drugiej części Słoneczny Stok systematycznie powiększał swoją przewagę. Pogoniści próbowali nawiązać równorzędną walkę, ale przy bardzo skutecznej grze gospodarzy nie było to możliwe. Ostatecznie Słoneczny Stok triumfował 33:22.

W następnej serii gier Pogoń w sobotę 10 marca o godzinie 16:00 we własnej hali podejmie Orlęta Zwoleń.

25.02.18, 13:00 –  Białystok

III liga: Słoneczny Stok Białystok – Pogoń Siedlce 33:22 (15:12)

Pogoń: 1. Jakub Altin, 12. Jakub Chromiński – 2. Jakub Nowak, 3. Bartosz Niedziółka 1, 4. Jakub Wawryniuk 3, 5. Jan Borkowski 1, 6. Jacek Kobyliński 1, 7. Kacper Żółkowski 1, 9. Mateusz Pogonowski, 11. Paweł Turyk 1, 14. Wojciech Tchórzewski 6, 15. Michał Czarnecki 1, 16. Adam Waberski, 17. Rafał Kacprzak 6, 18. Jakub Kryszczuk, 19. Arkadiusz Zbucki 1