Mocny siedlecki akcent w Biegu Piastów

W jednej z konkurencji biegowych rozgrywanych w ramach Biegu Piastów wysokie drugie miejsce wśród pań zajęła reprezentantka Rawy Siedlce, Joanna Bronisz.

Tegoroczny 42 Bieg Piastów – Festiwal Narciarstwa Biegowego rozłożony został na 10 dni, w których to zaplanowano 10 startów. Pierwszy z nich – Rodzinna Dziesiątka, odbył  się 24 lutego.

We wspomnianym biegu rozegranym na 10 km stylem klasycznym bardzo dobrze spisała się Joanna Bronisz z Rawy Siedlce. Nasza zawodniczka w klasyfikacji open zajęła dziewiąte miejsce spośród 341 startujących. Siedlczanka osiągając czas 40.01, okazała się być drugą kobietą na mecie!

W kat. open zwyciężył Krzysztof Małkiński (UKS Hubal Białystok), który dystans 10 km pokonał w czasie 31:28.