wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Kolejna porażka Pogoni. Wicelider zbyt mocny

W meczu 10 kolejki III ligi Pogoń Siedlce przegrała we własnej hali z Orlętami Zwoleń 27:33.

Orlęta Zwoleń od początku spotkania zaakcentowały swoją wyższość i dosyć szybko wypracowały sobie kilka bramek przewagi. Do przerwy przyjezdni prowadzili 15:13.

W drugiej połowie Pogoń próbowała odrobić starty. Na sześć minut przed końcem siedlczanie zbliżyli się do Orląt na jedną bramkę. Końcówa należała jednak do wicelidera tabeli, który ostatecznie triumfował 33:27.

W następnej serii gier Pogoń czeka wyjazdowe starcie z Olimpią Biała Podlaska. Spotkanie to zostało zaplanowane na sobotę 17 marca na godzinę 14:00.

10.03.18, 16:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

III liga: Pogoń Siedlce – Orlęta Zwoleń 27:33 (13:15)

Pogoń: 1. Jakub Altin, 12. Jakub Chromiński – Jan Borkowski 1, Michał Czarnecki 1, Rafał Kacprzak 7, Jacek Kobyliński, Jakub Kryszczuk 5, Bartosz Niedziółka, Jakub Nowak, Mateusz Pogonowski 1, Wojciech Tchórzewski 8, Paweł Turyk 2, Adam Waberski, Arkadiusz, Zbucki 2, Kacper Żółkowski