ARMS
=Centrum

Posiadała z tarczą, Pasiak i Talacha na tarczy po Extreme Fight Cage 7

   
Autor:
Dodano: 2018/03/13 0:03    views 1478

Troje reprezentantów Gladiatora Siedlce wzięło udział w gali Extreme Fight Cage 7, która 10 marca odbyła się w Grajewie.

Miłośnicy walk w klatce mogli oglądać taką rywalizację 10 marca podczas gali Extreme Fight Cage 7. Tego dnia licznie przybyli kibice (blisko tysiąc osób) obejrzeli w hali sportowo – widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 10 walk w formule MMA i 3 walki w formule K1. W trzech z nich pokazali się reprezentanci Gladiatora Siedlce: Katarzyna Posiadała, Mateusz Pasiak i Adam Talacha.

Posiadała nie zawiodła pokładanych w niej nadziei. W jedynym pojedynku kobiet, utalentowana siedlczanka jednogłośną decyzją sędziów pokonała pochodzącą z Białegostoku mistrzynię Polski Muay Thai z 2017 roku Emilię Krupczak.

– Było to fajne przeżycie z racji debiutu w tak dużej klatce. Mieliśmy z chłopakami doping widowni. Moja przeciwniczka wywodząca się z muay thai dążyła do klinczu, więc często z mojej i z jej strony akcja kończyła się klinczem i kolanami. Od pierwszej rundy mocno ruszyłam i udało mi się dominować na dystansie trzech rund. Chciałam by werdykt był jednogłośny i sędziowie nie musieli się zastanawiać kto ich zdaniem był lepszy. To mi się udało – powiedziała po walce szczęśliwa Posiadała. 

Pasiak swojego zawodowego debiutu w MMA w wadze ciężkiej (do 120 kg) nie zaliczy do udanych. Jego przeciwnik Kamil Minda z Ełku bardzo szybko zakończył pojedynek, pokonując siedleckiego Gladiatora. Mateusz został ściągnięty do parteru. Pod naporem ciosów rywala, sędzia musiał przerwać walkę i jako triumfatora wskazać Mindę.

Na kilka dni przed galą, na udział w niej zdecydował się Adam Talacha. Była to  Ostatecznie zawodnik Gladiator MMA Siedlce w walce półzawodowej musiał uznać wyższość przeciwnika.

źródło: własne / sportywalki.org; foto: FB

Co? Gdzie? Kiedy?

 • niedziela, 27 Maj 12:00
  III liga: Tygrys Huta Mińska – Pogoń Siedlce
 • niedziela, 27 Maj 12:45
  Nice 1 Liga: Pogoń Siedlce – Puszcza Niepołomice
 • niedziela, 27 Maj 13:00
  IV liga: Mazovia Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce
 • niedziela, 27 Maj 18:00
  Ekstraliga: Awenta MKS Pogoń Siedlce – Ogniwo Sopot
 • sobota, 2 Cze 10:00
  Grand Prix Siedlec w szachach 2018 – turniej 6
 • sobota, 2 Cze 12:30
  III liga: Pogoń Siedlce – WAP Warszawa
 • sobota, 2 Cze 14:00
  Ekstraliga: Skra Warszawa – Awenta MKS Pogoń Siedlce
 • niedziela, 3 Cze 08:00
  Sztafeta 105-lecia
 • niedziela, 3 Cze 12:45
  Nice 1 Liga: Raków Częstochowa – Pogoń Siedlce
 • niedziela, 3 Cze 17:00
  IV liga: Pogoń II Siedlce – Dolcan Ząbki


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny