Bez przełamania w Białej Podlaskiej. Pogoń przegrała z Olimpią

W meczu 11 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce przegrali na wyjeździe z Olimpią Biała Podlaska 24:36.

Pierwszy kwadrans był bardzo wyrównany i wynik oscylował w granicach remisu. W kolejnych minutach Olimpia zaczęła wypracowywać sobie przewagę i do przerwy prowadziła 19:13. W drugiej części spotkania przewaga gospodarzy systematycznie rosła, a Pogoń nie była w stanie nawiązać równorzędnej walki. Ostatecznie ekipa z Białej Podlaskiej zwyciężyła 36:24.

W następnej serii gier Pogonistów czeka pauza. W związku z tym najbliższy mecz siedlczanie rozegrają w 13 kolejce z Anilaną Łódź. Spotkanie to odbędzie się w kwietniu.

17.03.18, 14:00 – Biała Podlaska

III liga: Olimpia Biała Podlaska – Pogoń Siedlce 36:24 (19:13)

Pogoń: 1. Jakub Altin, 12. Jakub Chromiński – Jan Borkowski, Michał Czarnecki, Rafał Kacprzak 1, Jacek Kobyliński, Jakub Kryszczuk 1, Bartosz Niedziółka 2, Jakub Nowak, Mateusz Pogonowski 1, Wojciech Tchórzewski 11, Adam Waberski, Jakub Wawryniuk 2, Arkadiusz, Zbucki 4, Kacper Żółkowski 3