ARMS
=Centrum

Bartosz Rękawek wyróżniony. Siedlczanin na testach Polskiego Związku Triathlonu (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2018/03/21 0:06    views 1938

Bartosz Rękawek (Triathlon Siedlce Club) został wybrany przez Polski Związek Triathlonu na testy Talent ID. Pod okiem trenerów kadry PZT przeszedł w Spale testy pływackie i biegowe.

Bartosz Rękawek został zakwalifikowany na testy Talent ID, które odbyły się w Spale. W pierwszej fazie do trenera koordynatora projektu – Filipa Przymusińskiego, wpłynęły zgłoszenia z wynikami testów biegowych i pływackich, nadsyłanych przez młodych zawodników, trenerów i ich rodziców. Zawodnik Triathlon Siedlce Club należał do grupy zawodników z całego kraju wyselekcjonowanych na podstawie wspomnianych wyników.

Testy w Spale były etapem programu Talent ID, który jest w pełni finansowany z wpływów z licencji zawodniczych Polskiego Związku Triathlonu. W obiektach Centralnego Ośrodka Sportu oprócz zawodniczek i zawodników, którzy rozpoczynają swoją przygodę z triathlonem – pojawili się także członkowie młodzieżowej Kadry Polski. Nad przebiegiem testów czuwali m.in – koordynator projektu Talent ID i młodzieżowej Kadry Polski – Filip Przymusiński oraz head coach PZTri – Juan Rodriguez Biehn.

Łącznie 67 młodych adeptów triathlonu w wieku od 13 do 20 lat musiało zaliczyć cztery testy. Dwa pływackie (100m i 1000m) oraz dwa biegowe (400m i 1000m).

WYNIKI TESTÓW

FOTOGALERIA

Następnym etapem programu Talent ID będzie zgrupowanie w Cetniewie, które rozpocznie się 27 kwietnia i potrwa do 6 maja.  W trakcie obozu wykonywane będą m.in testy progresywne z pomiarem zakwaszenia. Do kolejnego etapu Talent ID brani będą pod uwagę tylko zawodnicy, którzy nie znajdują się w młodzieżowej Kadrze Polski.

 

źródło: własne / triathlon.pl; foto: triathlon.pl

Co? Gdzie? Kiedy?

 • sobota, 22 Wrz 13:30
  Mazovia Cup: SKK Siedlce – Księżak Łowicz
 • sobota, 22 Wrz 16:00
  I liga: ATS Rumia – Pogoń Siedlce
 • sobota, 22 Wrz 18:00
  II liga: Pogoń Siedlce – Widzew Łódź
 • sobota, 22 Wrz 18:30
  Armia Fight Night III
 • niedziela, 23 Wrz 11:00
  IV liga: Pogoń II Siedlce – MKS Przasnysz
 • niedziela, 23 Wrz 15:00
  Ekstraliga: Budowlani SA Łódź – Awenta MKS Pogoń Siedlce
 • niedziela, 23 Wrz 15:00
  Rajd rowerowy w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu
 • wtorek, 25 Wrz 10:30
  Otwarte Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików
 • wtorek, 25 Wrz 18:30
  Puchar Polski: Pogoń Siedlce – Stal Mielec
 • środa, 26 Wrz 16:00
  PP OZPN: Podlasie Sokołów Podlaski – Pogoń II Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny