ARMS
=Centrum

Triathlonowe zmagania zawodników TCS w różnych zakątkach Polski

   
Autor:
Dodano: 2018/03/24 0:02    views 1102

Nie próżnowali przez ostatnie dwa tygodnie reprezentanci Triathlon Siedlce Club. Grand Prix w Aquathlonie Pościgowym w Rzeszowie i Poznaniu oraz finałowa runda Aquathlonu w Radzyniu Podlaskim – to imprezy, w których brali udział.

10 marca w Rzeszowie w Grand Prix w Aquathlonie Pościgowym, w ogólnopolskich zawodach Polskiego Związku Triathlonowego startowało troje zawodników Triathlon Siedlce Club. W kategorii młodziczek na dystansie 400 pływania i 2 km Łucja Wierzbicka zajęła 10 miejsce, a Bartosz Rękawek w kategorii junior młodszy (dystans 600 pływania i 3 km biegu) był 6. W kategorii open (dystans 800 pływania, 5 km bieg) brał udział także trener Paweł Janiak i zajął wysokie 2 miejsce.


Tydzień później, 18 marca, zawody z serii Grand Prix odbyły się w Poznaniu. Siedlczanie mimo osiągnięcia lepszych czasów w pływaniu i biegu, w porównaniu do zawodów w Rzeszowie, zajęli dalsze lokaty. Rękawka sklasyfikowano na 12, a Janiaka na 6 pozycji.


13 marca miała miejsce finałowa runda Aquathlonu w Radzyniu Podlaskim. Na trzecim stopniu podium w kat. mężczyzn stanął Artur Piotrowski. W rywalizacji drużyn kobiecych, dwa pierwsze miejsce zajęły panie z TSC. Zwycięstwo odniosła para Aneta Marciszewska / Iwona Wierzbicka, a tuż za nią uplasował się duet: Anna Świtalska i Natalia Buczek.

W klasyfikacji końcowej Grand Prix Radzynia Podlaskiego w Aquathlonie pierwsza lokata w drużynach kobiecych przypadła Anecie Marciszewskiej i Iwonie Wierzbickiej. Na trzecich pozycjach tegoroczne zmagania ukończyli: Artur Piotrowski w kategorii mężczyzn i Katarzyna Kopańska wśród kobiet.

 

źródło: własne / Triathlon Siedlce Club; foto: Triathlon Siedlce Club


Co? Gdzie? Kiedy?

 • środa, 24 Paź 15:00
  PP OZPN: Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce
 • czwartek, 25 Paź 17:00
  I liga: WKK Wrocław – SKK Siedlce
 • sobota, 27 Paź 12:00
  I liga: Warta Kostrzyn nad Odrą – Pogoń Siedlce
 • sobota, 27 Paź 17:00
  II liga: Ósemka Siedlce – LTS Legionovia Legionowo
 • sobota, 27 Paź 17:00
  II liga: Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa
 • sobota, 27 Paź 18:00
  I liga: Gwardia Wrocław – KPS Siedlce
 • sobota, 27 Paź 18:00
  EBLK: PGE MKK Siedlce – Wisła Can-Pack Kraków
 • sobota, 27 Paź 19:00
  I liga: GKS Tychy – SKK Siedlce
 • niedziela, 28 Paź 11:00
  IV liga: Pogoń II Siedlce – Wisła II Płock
 • niedziela, 28 Paź 14:00
  Półfinał Ekstraligi: Awenta MKS Pogoń Siedlce – Ogniwo Sopot


Sponsorzy

Patronat medialny