ARMS
=Centrum

Hardcorowy Koksu gościem specjalnym siedleckich Mistrzostw Europy w Trójboju Siłowym

   
Autor:
Dodano: 2018/04/01 0:05    views 1820

Od 6 do 8 kwietnia w Siedlcach potrwają Otwarte Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym. Gościem imprezy będzie Robertas Burneika, znany jako Hardcorowy Koksu.

Siedlce będą gospodarzem kolejnej, międzynarodowej imprezy sportowej. Będą to pierwsze Otwarte Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym, w których udział mogą wziąć wszyscy chętni uprawiający sporty siłowe, bez względu na ich przynależność do innych federacji bądź jej brak. Celem organizatorów jest stworzenie imprezy sportowej integrującej zawodników sportów siłowych, imprezy dającej możliwość rywalizacji sportowej ponad podziałami.

Z racji tego że będzie to pierwsza impreza z tego cyklu pod auspicjami World Physique Federation oraz Polish Bodybuilding Fitness Powerlifting Federation i Polskiej Unii Trójboju Siłowego czyli połączonych sił kilku federacji , to w każdej kategorii wagowej, najlepszy wynik zawodnika wygrywającego daną kategorię wagową będzie automatycznie Rekordem Europy WPF na 2018 rok. Na potwierdzenie czego będzie wręczany stosowny Certyfikat Rekordu Europy w danej kategorii wagowej.

Rywalizacja w Otwartych Mistrzostwach Europy odbędzie się w Trójboju Siłowym oraz w odrębnych klasyfikacjach w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i w Martwym Ciągu jako osobnych konkurencjach.

Zawody zostaną rozegrane w hali sportowej przy ul. Popiełuszki.

SZCZEGÓŁY

Organizatorzy przygotowali dodatkową atrakcję. Gościem specjalnym będzie Robertas Burneika! Poprowadzi on konkursy siłowe dla publiczności.

Robert Burneika, właśc. Robertas Burneika, znany jako “Hardcorowy Koksu” (ur. 8 lipca 1978 w Olicie) – litewski kulturysta, współautor oraz jednocześnie bohater filmów zachęcających do trenowania kulturystyki umieszczonych w serwisie YouTube. TVN Turbo wyemitowało dwa sezony programu „Nie ma Lipy!” z jego udziałem.

 

źródło: własne / FB / wikipedia; foto: FB

Co? Gdzie? Kiedy?

 • sobota, 21 Lip 11:00
  Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski
 • sobota, 21 Lip 17:00
  II liga: Pogoń Siedlce – GKS Bełchatów
 • niedziela, 22 Lip 09:00
  Siedlecka Liga Biegowa
 • środa, 25 Lip 17:00
  Sparing: Pogoń Siedlce – Hapoel Katamon Jerozolima
 • środa, 25 Lip 19:00
  Sparing: Pogoń II Siedlce – Orzeł Unin
 • sobota, 28 Lip 00:00
  Sparing: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec
 • sobota, 28 Lip 18:00
  II liga: Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce
 • sobota, 4 Sie 17:00
  II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
 • niedziela, 5 Sie 09:00
  Siedlecka Liga Biegowa
 • niedziela, 5 Sie 10:00
  9 Triathlon Siedlecki


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny