ARMS
=Centrum

Rywalizacja o medale mistrzostw Starego Kontynentu (fotogalerie) [aktualizacja]

   
Autor:
Dodano: 2018/04/09 22:14    views 1596

Od 6 do 8 kwietnia w naszym mieście trwały Otwarte Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym. Prezentujemy komplet wyników i galerię zdjęć ze wszystkich dni.

6 kwietnia w naszym mieście rozpoczęły się Otwarte Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym. Potrwały do 8 kwietnia. Oto jak przedstawiają się wyniki rywalizacji:

KOBIETY

Junior -18

-52 kg
1 miejsce – Patelczyk Kasandra

-56 kg
1 miejsce – Pich Nikola

-67,5 kg
1 miejsce – Skurczyńska Julia

-75 kg
1 miejsce – Czubek Alicja

+75
1 miejsce- Czubek Katarzyna

Junior -20

-67,5 kg
1 miejsce – Syvokobylska Anna

Junior -23

-67,5 kg
1 miejsce – Kurek Weronika

+75 kg
1 miejsce – Vaskova Jana

Senior 24-32

-75 kg
1 miejsce – Kupka Katarzyna

JUNIOR OPEN WOMEN
1 miejsce – Vaskova Jana
2 miejsce – Syvokobylska Anna
3 miejsce – Patelczyk Kasandra

MĘŻCZYŹNI

Junior -18

-110 kg
1 miejsce- Wąs Radosław

Junior -20

-90 kg
1 miejsce – Goławski Grzegorz

Junior -23
-90 kg
1 miejsce- Maśliński Damian

-110kg
1 miejsce – Blewązka Konrad
2 miejsce – Sadowski Piotr

-125kg
1 miejsce – Pawłowski Michał

Senior 24-32

-60 kg
1 miejsce – Grzesiuk Rafał

-75 kg
1 miejsce- Kaczmarek Mateusz

-90 kg
1 miejsce – Lendzion Łukasz
2 miejsce – Plumbaum Adam

-100 kg
1 miejsce – Sinkevych Artem
2 miejsce – Szafranko Tomasz
3 miejsce – Wełna Dawid
4 miejsce – Michajłowski Michał

-110 kg
1 miejsce – Pawlik Sebastian

-125 kg
1 miejsce – Skowroński Marcin

Submasters 33-39

-75 kg
1 miejsce – Remiszewski Marek

-82,5 kg
1 miejsce – Kandefer Piotr

-100 kg
1 miejsce – Bejgrowicz Tomasz

-110 kg
1 miejsce – Rafalski Tobiasz
2 miejsce – Wieczorek Adam

-140 kg
1 miejsce- Makarewicz Marek

Masters 50+

-125 kg
1 miejsce – Cerignano Carlo

Masters 60+
1 miejsce – Sochański Stefan

Junior Open
1 miejsce – Blewązka Konrad
2 miejsce – Maśliński Damian
3 miejsce – Sadowski Piotr
4 miejsce – Pawłowski Michał
5 miejsce – Goławski Grzegorz
6 miejsce – Wąs Radosław

Senior Open
1 miejsce – Pawlik Sebastian
2 miejsce – Sinkevych Artem
3 miejsce – Skowroński Marcin
4 miejsce – Szafranko Tomasz
5 miejsce – Wełna Dawid
6 miejsce – Kaczmarek Mateusz
7 miejsce – Grzesiuk Rafał
8 miejsce – Michajłowski Michał
9 miejsce – Plumbaum Adam
10 miejsce – Lendzion Łukasz

Submasters Open
1 miejsce – Makarewicz Marek
2 miejsce – Kandefer Piotr
3 miejsce – Remiszewski Marek
4 miejsce – Rafalski Tobiasz
5 miejsce – Bejgrowicz Tomasz
6 miejsce – Wieczorek Adam

Masters OPEN
1 miejsce – Cerignano Carlo
2 miejsce – Sochański Stefan

Military/ Police/ Fire ( służby mundurowe)

Senior 24-32

-125 kg
1 miejsce – Skowroński Marcin

Submasters 33-39

-75 kg
1 miejsce – Remiszewski Marek

-110 kg
1 miejsce – Rafalski Tobiasz

Masters 60+

-90 kg
1 miejsce – Sochański Stefan

Klasyfikacja Klubowa
1 miejsce – K.S. Olimp Starogard
2 miejsce – Colloseum Łuków

Klasyfikacja Narodowa
1 miejsce – Polska
2 miejsce – Ukraina
3 miejsce – Italia , Słowacja

Bench Press
kobiety
Junior -18
-52 kg
1 miejsce – Patelczyk Kasandra
Junior -20
-75 kg
Luty Carmena
Junior -23
Vaskova Jana
Masters 50+
-75 kg
Puzio Krystyna
Senior
-60 kg
Kaczorowska Honorata
Banach Natalia
-67,5 kg
Padure Alessandra
Truszkowska Emila
+75 kg
Poniatowska Iwona
Submasters
-67,5 kg
Nikonowicz Ewa
-48
Grądzka Anita
OPEN JUNIOR
Vaskova Jana
Patelczyk Kasandra
Luty Carmena
OPEN SENIOR
Kaczorowska Honorata
Padure Alessandra
Truszkowska Emila
OPEN SUBMASTERS
Grądzka Anita
Nikonowicz Ewa
Open Masters
Puzio Krystyna
OVERALL
Kaczorowska Honorata
Vaskova Jana
Grądzka Anita
Deadlift
Junior – 18
-52
Patelczyk Kasandra
Junior -20
+75 kg
Giustini Allesandra
Junior -23
+75 kg
Vaskova Jana
Senior
-67,5 kg
Padure Alessandra
-75 kg
Kupka Katarzyna
Masters 40+
-56 kg
Świecik Elżbieta
Masters 50+
+75 kg
Puzio Kryst
OPEN Junior
Vaskova Jana
Patelczyk Kasandra
Giustini Allesandra
Senior Open
Padure Alessandra
Kupka Katarzyna
Masters OPEN
Świecik Elżbieta
Puzio Krystyna
OVERALL
Vaskova Jana

Deadlift

Junior -18

-60 kg
Szulski Jacek

-110 kg
Wąs Radosław

Junior -20

-125 kg
Gierczak Marcin Adam

Junior -23

-67,5 kg
Bogusz Kamil

-75 kg
Olewicz Kamil

-110 kg
Sadowski Piotr

Masters 40+

-125 kg
Engler Olaf

-140 kg
Czapiewski Piotr

+140 kg
Wiejas Robert

Masters 60+

-67,5 kg
Kaliński Antoni

-75 kg
Śliwiński Ryszard
Koper Zbigniew

-90 kg
Sochański Stefan
Jasiński Kazimierz

-125 kg
Redzik Piotr

Senior 24-32

-100 kg
Grzemiński Krzysztof
Michajłowski Michał

-110 kg
Kłoczko Grzegorz

-125 kg
Gaj Piotr

-140 kg
Łazor Patryk

Submasters 33-30

-75 kg
Avdieiev Andrii

-82,5 kg
Kandefer Piotr

-125 kg
Bartołowicz Mariusz
Wiśniewski Mariusz

Military/Police/Fire

Masters 60+

-90 kg
Sochański Stefan

OPEN JUNIOR
Sadowski Piotr
Gierczak Marcin Adam
Olewicz Kamil

OPEN MASTERS
Wiejas Robert
Sochański Stefan
Jasiński Kazimierz

OPEN SENIOR
Łazor Patryk
Gaj Piotr
Grzemiński Krzysztof

OPEN SUBMASTERS
Bartołowicz Mariusz
Avdieiev Andrii
Kandefer Piotr

OVERALL
Czapiewski Piotr
Łazor Patryk
Gaj Piotr

Bench Press

Junior -18

-67,5 kg
Ziółkowski Dawid

-75 kg
Strzałek Patryk

-82,5 kg
Stosio Sebastian

-110 kg
Wąs Radosław

Junior -23

-82,5 kg
Surugiu Stefan

-90 kg
Strambowski Grzegorz

Masters 40+

-90 kg
Krysiuk Jacek
Klimaszewski Krzysztof

-100 kg
Serafin Tadeusz

-125 kg
Liszcz Paweł
Engler Olaf

-140 kg
Czapiewski Piotr

+140 kg
Wiejas Robert

Masters 50+

-82,5 kg
Wysocki Zygmunt
Urbaniak Mirosław
Wittstock Eugeniusz

-140 kg
Nacewicz Waldemar

Masters 60+

-75 kg
Koper Zbigniew

-82,5 kg
Kołodziejczyk Dariusz
Czupryn Ireneusz

-90 kg
Matej Jan

-100 kg
Szabluk Franciszek

-110 kg
Matej Jozef

-125 kg
Redzik Piotr

Senior 24-32

-60 kg
Jęsiak Piotr
Zębrowski Michał

-67,5 kg
Hartleb Dawid

-82,5 kg
Popiołek Patryk
Joka Grzegorz

-90 kg
Gajewicz Mateusz
Kopaniarz Łukasz
Pruszyński Paweł

-100 kg
Grzemiński Krzysztof
Porębski Przemysław
Michajłowski Michał
Bikowski Karol

-110 kg
Ogórek Rafał
Różycki Wojciech
Liebrecht Krystian
Zdziebłowski Kamil

-125 kg
Zdobiak Łukasz

Submasters 33-39

-75 kg
Kozłowski Łuaksz
Dupliy Serhiy

-82,5 kg
Kandefer Piotr

-90 kg
Kanclerz Robert

-100 kg
Makowski Dariusz
Piaszczyk Konrad

-110 kg
Napierała Tomasz
Sadowski Marek

-125 kg
Bartołowicz Mariusz
Wiśniewski Mariusz

-140 kg
Jankowski Marcin
Poczynek Michał

+140 kg
Karkula Marcin

Military/Police/Fire

Senior 24-32

67,5 kg
Hartleb Dawid

-82,5 kg
Popiołek Patryk
Joka Grzegorz

-90 kg
Kopaniarz Łukasz
Pruszyński Paweł

-100 kg
Grzemiński Krzysztof
Bikowski Karol

-110 kg
Różycki Wojciech

Submasters 32-39

-110 kg
Napierała Tomasz
Sadowski Marek

-125 kg
Bartołowicz Mariusz

-140 kg
Jankowski Marcin

Masters 40+

-90 kg
Krysiuk Jacek

-125 kg
Liszcz Paweł

OVERALL MPF
Liszcz Paweł
Popiołek Patryk
Napierała Tomasz

Open Junior -18
Stosio Sebastian
Strzałek Patryk
Wąs Radosław

Open Junior -23
Strambowski Grzegorz
Surugiu Stefan

Open Masters 40+
Liszcz Paweł
Serafin Tadeusz
Wiejas Robert

Open Masters 50+
Wysocki Zygmunt
Urbaniak Mirosław
Wittstock Eugeniusz

Open Masters 60+
Szabluk Franciszek
Matej Jozef
Koper Zbigniew

Open Senior 24-32
Zdobiak Łukasz
Gajewicz Mateusz
Popiołek Patryk

Open Submasters 33-39
Karkula Marcin
Napierała Tomasz
Makowski Dariusz

OVERALL MEN
Zdobiak Łukasz
Liszcz Paweł
Gajewicz Mateusz

MONSTER POWER
Karkula Marcin – 310 kg      171,83 pkt
Napierała Tomasz 250 kg      149,95 pkt
Bartołowicz Mariusz 240 kg      140,3 pkt
Pruszyński Paweł 195 kg      126,57 pkt

 

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert





Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 21 Lip 11:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski
  • sobota, 21 Lip 17:00
    II liga: Pogoń Siedlce – GKS Bełchatów
  • niedziela, 22 Lip 09:00
    Siedlecka Liga Biegowa
  • środa, 25 Lip 17:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Hapoel Katamon Jerozolima
  • środa, 25 Lip 19:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Orzeł Unin
  • sobota, 28 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec
  • sobota, 28 Lip 18:00
    II liga: Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce
  • sobota, 4 Sie 17:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
  • niedziela, 5 Sie 09:00
    Siedlecka Liga Biegowa
  • niedziela, 5 Sie 10:00
    9 Triathlon Siedlecki


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny