ARMS
=Centrum

Wysokie miejsca reprezentantów WLKS w Kielcach i Białej Podlaskiej

   
Autor:
Dodano: 2018/05/15 19:25    views 959
Wysokie miejsca reprezentantów WLKS w Kielcach i Białej Podlaskiej

12 maja w Kielcach odbył się Memoriał Zdzisława Furmanka, zaś w Białej Podlaskiej lekkoatletyczny Mityng Kwalifikacyjny.

Dobrze spisali się reprezentanci WLKS. W pchnięciu kulą na trzecim miejscu rywalizację zakończył Andrzej Gudro (19,16), zaś na czwartym Jan Parol (18,88).

Z kolei w Warszawie na mistrzostwach U-20, w tej samej kategorii pierwsze miejsce zajął Krystian Mikulski (17,01), osiągając tym samym rekord życiowy.


W Białej Podlaskiej odbył się lekkoatletyczny Mityng kwalifikacyjny. Przedstawiamy rezultaty reprezentantów WLKS Siedlce.

Juniorki – Juniorzy U 14 lat

Wiktoria Wróbel – 600 m    1:45,84  I miejsce

Mikołaj Kołodziejak – skok w dal   5,67 m I miejsce

Juniorki-juniorzy – U16 lat

Aleksandra Juźwiuk – 80 m przez płotki , 12,19 I miejsce – najlepszy wynik w kraju

Nikoleta Czarnocka  – 80m przez płotki 15,28 II miejsce

Oskar Czapczuk – 100 m  11,85 II miejsce

Julia Księżopolska – 600 m 1,39.34 I miejsce

Marcin Kurowski  – 1000 m 2,48.04 II miejsce

Miłosz Lubelski  – 1000 m 2:59.69 III miejsce

Filip Bareja – skok w dal  5,75 m II miejsce

Juniorki-Juniorzy U18 lat

Bartosz Tokarz – 100 m 11,68 II miejsce

Jakub Duch – 300 m 36,09 I miejsce

Magda Jastrzębska – 800 m  2,20.67 I miejsce

Juniorki 21-20 lat

Ewelina Kosowska  – kula 10,26 m , I miejsce

Ewelina Kosowska – dysk 1kg , 33,13 m ,  III miejsce

Seniorzy

Tomasz Jaszczuk – skok w dal , 7,90 m I miejsce

 

źródło: WLKS Siedlce

 





Co? Gdzie? Kiedy?

  • czwartek, 20 Wrz 18:30
    Sparing: AZS AWF UKSW Warszawa – Ósemka Siedlce
  • piątek, 21 Wrz 16:00
    Sparing: PGE MKK Siedlce – BC Horizont Mińsk
  • piątek, 21 Wrz 18:00
    Oficjalne ważenie przed galą Armia Fight Night
  • piątek, 21 Wrz 18:00
    Turniej: Lechia Tomaszów Mazowiecki – KPS Siedlce
  • sobota, 22 Wrz 12:00
    Sparing: PGE MKK Siedlce – BC Horizont Mińsk
  • sobota, 22 Wrz 13:30
    Mazovia Cup: SKK Siedlce – Księżak Łowicz
  • sobota, 22 Wrz 16:00
    I liga: ATS Rumia – Pogoń Siedlce
  • sobota, 22 Wrz 18:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Widzew Łódź
  • sobota, 22 Wrz 18:30
    Armia Fight Night III
  • niedziela, 23 Wrz 11:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – MKS Przasnysz


Sponsorzy

Patronat medialny