Wysokie miejsca reprezentantów WLKS w Kielcach i Białej Podlaskiej

   
Autor:
Dodano: 2018/05/15 19:25    views 1200
Wysokie miejsca reprezentantów WLKS w Kielcach i Białej Podlaskiej

12 maja w Kielcach odbył się Memoriał Zdzisława Furmanka, zaś w Białej Podlaskiej lekkoatletyczny Mityng Kwalifikacyjny.

Dobrze spisali się reprezentanci WLKS. W pchnięciu kulą na trzecim miejscu rywalizację zakończył Andrzej Gudro (19,16), zaś na czwartym Jan Parol (18,88).

Z kolei w Warszawie na mistrzostwach U-20, w tej samej kategorii pierwsze miejsce zajął Krystian Mikulski (17,01), osiągając tym samym rekord życiowy.


W Białej Podlaskiej odbył się lekkoatletyczny Mityng kwalifikacyjny. Przedstawiamy rezultaty reprezentantów WLKS Siedlce.

Juniorki – Juniorzy U 14 lat

Wiktoria Wróbel – 600 m    1:45,84  I miejsce

Mikołaj Kołodziejak – skok w dal   5,67 m I miejsce

Juniorki-juniorzy – U16 lat

Aleksandra Juźwiuk – 80 m przez płotki , 12,19 I miejsce – najlepszy wynik w kraju

Nikoleta Czarnocka  – 80m przez płotki 15,28 II miejsce

Oskar Czapczuk – 100 m  11,85 II miejsce

Julia Księżopolska – 600 m 1,39.34 I miejsce

Marcin Kurowski  – 1000 m 2,48.04 II miejsce

Miłosz Lubelski  – 1000 m 2:59.69 III miejsce

Filip Bareja – skok w dal  5,75 m II miejsce

Juniorki-Juniorzy U18 lat

Bartosz Tokarz – 100 m 11,68 II miejsce

Jakub Duch – 300 m 36,09 I miejsce

Magda Jastrzębska – 800 m  2,20.67 I miejsce

Juniorki 21-20 lat

Ewelina Kosowska  – kula 10,26 m , I miejsce

Ewelina Kosowska – dysk 1kg , 33,13 m ,  III miejsce

Seniorzy

Tomasz Jaszczuk – skok w dal , 7,90 m I miejsce

 

źródło: WLKS Siedlce

 






Co? Gdzie? Kiedy?

  • piątek, 24 Maj 12:30 12:30
    Mistrzostwa Polski U-23 w podnoszeniu ciężarów
  • sobota, 25 Maj 09:30 09:30
    Zawody rolkarskie – Bladecross
  • sobota, 25 Maj 10:00 10:00
    Mistrzostwa Polski U-23 w podnoszeniu ciężarów
  • sobota, 25 Maj 17:00 17:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – KS Łomianki
  • sobota, 25 Maj 21:00 21:00
    17 Gala Thunderstrike Fight League
  • sobota, 1 Cze 11:00 11:00
    IV liga: Wisła II Płock – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 1 Cze 14:00 14:00
    Ekstraliga: Skra Warszawa – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • niedziela, 2 Cze 09:00 09:00
    Wiosenne Biegi Górskie
  • sobota, 8 Cze 15:00 15:00
    Mecz charytatywny: Artyści vs Zawodowcy
  • sobota, 8 Cze 17:00 17:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Hutnik Warszawa


Sponsorzy

Patronat medialny