Nartorolki poszły w ruch. Ski Tour w Augustowie z mocnym akcentem Rawy (fotogaleria)

Miłośnicy letniej odmiany biegówek, czyli nartorolek mieli okazję sprawdzić się 12 maja w Augustowie. Byli tam również reprezentanci UKS Rawa Siedlce.

12 maja w Augustowie odbył się III Ski Tour Bieg na nartorolkach. Uczestnicy w zależności od wieku mieli do dyspozycji cztery dystanse: 5,5 km, 11 km, 16,5 km i bieg OPEN 22 km.

Na starcie zawodów stawiła się mocna ekipa z Siedlec (UKS Rawa), która zanotowała kilka dobrych wyników.

W rywalizacji kobiet na 5,5 km najlepsza okazała się Dominika Krajcer, zaś na trzeciej pozycji do mety dotarła Klaudia Radomyska. Na dystansie 2 razy dłuższym (11 km) drugie miejsce zajęła Rozalia Prokurat.

W zmaganiach mężczyzn na dystansie 5,5 km triumfował Igor Kowalski. Trzecia pozycja należała do Macieja Sobiczewskiego. W biegu na 11 km siedlczanie zajęli dwa pierwsze miejsce. Wygrał Piotr Sobiczewski, przed Maciejem Krajcerem.