Bez szans w dziewiątkę z DAF

   
Autor:
Dodano: 2018/05/21 14:05    views 3106
Bez szans w dziewiątkę z DAF

Siedlecka Pogoń w kolejnym spotkaniu III ligi kobiet uległa w Płońsku zespołowi DAF 0:11.

Podopieczne Michała Strzałkowskiego zagrały w 9-osobowym składzie.

Następne spotkanie piłkarki Pogoni zagrają w niedzielę 27 maja o 12:00 w Hucie Mińskiej z liderującym Tygrysem.

 

20.05.18, 11:00 – Płońsk

III liga: DAF Płońsk – Pogoń Siedlce 11:0 (4:0)

Bramki: Aleksandra Cendrowska 7, Martyna Sobczyńska 12, 14, 33, 38, 53, 56, 60, Patrycja Wolska 62, Sylwia Waśniewska 67, Aleksandra Falkiewicz 72

DAF: 1. Gabriela Ambroziak – 14. Aleksandra Cendrowska (52, 2. Aleksandra Falkiewicz), 6. Kamila Lewandowska (50, 3. Patrycja Wolska), 13. Martyna Sobczyńska, 23. Milena Jeziak, 15. Joanna Rosiak, 5. Sylwia Waśniewska, 4. Oliwia Waśniewska, 69. Julia Unierzyska,  11. Natalia Jeziak, 10. Alicja Unierzyska

Pogoń: 1. Julia Biarda – 15. Ada Iwińska, 12. Natalia Paczuska, 2. Aleksandra Bochaj, 22. Katarzyna Policińska, 17. Agata Pieńkowska, 3. Katarzyna Fit, 73. Patrycja Gorzkowska, 9. Martyna Gromada

 

Pozostałe wyniki 14 kolejki:

Królewscy Płock – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0
Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Tygrys Huta Mińska 0:1
Orlęta Baboszewo – Żbik Nasielsk 3:0 (wo) – goście nie dojechali
Zamłynie Radom – WAP Warszawa 4:1

1.  Tygrys Huta Mińska 14 34 33-6
2.  Zamłynie Radom 14 33 43-9
3.  Królewscy Płock 14 33 51-18
4.  Orlęta Baboszewo 14 26 35-18
5.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 14 21 25-19
6.  Mazovia Grodzisk Mazowiecki 14 20 41-21
7.  DAF Płońsk 14 20 37-27
8.  WAP Warszawa 14 14 21-35
9.  Żbik Nasielsk 14 3 17-48
10.  Pogoń Siedlce 14 0 7-109

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 21 Wrz 10:00 10:00
    Bladecross
  • sobota, 21 Wrz 10:00 10:00
    Turniej piłki siatkowej “trójek” im. Wiesława Talachy
  • sobota, 21 Wrz 11:15 11:15
    Otwarte Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Zrzeszenia LZS
  • sobota, 21 Wrz 12:00 12:00
    IV liga: Wkra Żuromin – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 21 Wrz 16:00 16:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
  • sobota, 21 Wrz 18:00 18:00
    I liga: KPS Siedlce – MCKiS Jaworzno
  • niedziela, 22 Wrz 15:00 15:00
    Rajd Rowerowy
  • środa, 25 Wrz 18:30 18:30
    Puchar Polski: Pogoń Siedlce – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • czwartek, 26 Wrz 10:00 10:00
    Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka
  • sobota, 28 Wrz 10:00 10:00
    XXV Cross Rowerów Górskich


Sponsorzy

Patronat medialny