ARMS
=Centrum
Karol Tchórzewski

Bez szans w dziewiątkę z DAF

   
Autor:
Dodano: 2018/05/21 14:05    views 2726
Bez szans w dziewiątkę z DAF

Siedlecka Pogoń w kolejnym spotkaniu III ligi kobiet uległa w Płońsku zespołowi DAF 0:11.

Podopieczne Michała Strzałkowskiego zagrały w 9-osobowym składzie.

Następne spotkanie piłkarki Pogoni zagrają w niedzielę 27 maja o 12:00 w Hucie Mińskiej z liderującym Tygrysem.

 

20.05.18, 11:00 – Płońsk

III liga: DAF Płońsk – Pogoń Siedlce 11:0 (4:0)

Bramki: Aleksandra Cendrowska 7, Martyna Sobczyńska 12, 14, 33, 38, 53, 56, 60, Patrycja Wolska 62, Sylwia Waśniewska 67, Aleksandra Falkiewicz 72

DAF: 1. Gabriela Ambroziak – 14. Aleksandra Cendrowska (52, 2. Aleksandra Falkiewicz), 6. Kamila Lewandowska (50, 3. Patrycja Wolska), 13. Martyna Sobczyńska, 23. Milena Jeziak, 15. Joanna Rosiak, 5. Sylwia Waśniewska, 4. Oliwia Waśniewska, 69. Julia Unierzyska,  11. Natalia Jeziak, 10. Alicja Unierzyska

Pogoń: 1. Julia Biarda – 15. Ada Iwińska, 12. Natalia Paczuska, 2. Aleksandra Bochaj, 22. Katarzyna Policińska, 17. Agata Pieńkowska, 3. Katarzyna Fit, 73. Patrycja Gorzkowska, 9. Martyna Gromada

 

Pozostałe wyniki 14 kolejki:

Królewscy Płock – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:0
Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Tygrys Huta Mińska 0:1
Orlęta Baboszewo – Żbik Nasielsk 3:0 (wo) – goście nie dojechali
Zamłynie Radom – WAP Warszawa 4:1

1.  Tygrys Huta Mińska 14 34 33-6
2.  Zamłynie Radom 14 33 43-9
3.  Królewscy Płock 14 33 51-18
4.  Orlęta Baboszewo 14 26 35-18
5.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 14 21 25-19
6.  Mazovia Grodzisk Mazowiecki 14 20 41-21
7.  DAF Płońsk 14 20 37-27
8.  WAP Warszawa 14 14 21-35
9.  Żbik Nasielsk 14 3 17-48
10.  Pogoń Siedlce 14 0 7-109

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert









Co? Gdzie? Kiedy?

  • wtorek, 16 Paź 19:30
    II liga: Ósemka Siedlce – AZS AWF UKSW Warszawa
  • środa, 17 Paź 18:00
    EBLK: Ostrovia Ostrów Wielkopolski – PGE MKK Siedlce
  • środa, 17 Paź 19:00
    I liga: Znicz Basket Pruszków – SKK Siedlce
  • piątek, 19 Paź 11:30
    Międzywojewódzki Turniej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego
  • sobota, 20 Paź 15:00
    II liga: Radomiak Radom – Pogoń Siedlce
  • sobota, 20 Paź 15:00
    IV liga: KS Łomianki – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 20 Paź 15:00
    Ekstraliga: Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani SA Łódź
  • sobota, 20 Paź 17:00
    I liga: Norwid Częstochowa – KPS Siedlce
  • sobota, 20 Paź 18:00
    I liga: SKK Siedlce – Śląsk Wrocław
  • sobota, 20 Paź 18:00
    I liga: Pogoń Lębork – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny