Kamila Stępniak na podium zawodów we Wrocławiu

Troje reprezentantów SKSS Dragon Siedlce uczestniczyło w zawodach strzeleckich, które odbyły się w stolicy Dolnego Śląska. Walczono o Puchar Prezesa Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Blisko 300 juniorek i juniorów młodszych przystąpiło do rywalizacji w zawodach o Puchar Prezesa Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Impreza odbyła się w dniach 17-20 maja we Wrocławiu. Wśród tak licznego grona uczestników, byli także reprezentanci SKSS Dragon Siedlce. Kamila Stępniak, Zuzanna Korzeniowska i Kuba Sieńczewski – ta trójka siedlczan walczyła o laury w stolicy Dolnego Śląska.

Dobre wrażenie pozostawiła po sobie Kamila Stępniak. Zawodniczka ta dzięki dobremu strzelaniu w konkurencji Karabin 60L uzyskała wynik, który pozwolił jej zająć trzecie miejsce i tym samym wywalczyć brązowy medal!
Kamila brała udział jeszcze w dwóch innych konkurencjach. W strzelaniu z karabinu sportowego 3×30 była siedemnasta, zaś w karabinie pneumatycznym 50 zajęła 43 lokatę.

Kuba Sieńczewski brał udział w tych samych konkurencjach, co Kamila. Zajmował w nich następujące miejsca:
17. Karabin pneumatyczny 50
20. Karabin 60L
26. Karabin sportowy 3×30

Zuzanna Korzeniowska strzelała z nieco mniejszej broni. W konkurencji pistolet sportowy 30+30 uplasowała się na 21 pozycji, natomiast w celowaniu z pistoletu pneumatycznego 50 była 34.

SKSS Dragon Siedlce w klasyfikacji klubowej zajął 18 miejsce. Lokata numer 1 dla Zawiszy Bydgoszcz.