Sportowe obchody 105-lecia istnienia „Dwójki” (fotogaleria)

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach obchodzi 105-lecie istnienia. Jedną z imprez, która wpisała się w uroczystości była Sztafeta 105-lecia. Prezentujemy obszerną galerię z jej przebiegu.

Jako pierwszy na metę po 29 minutach 40 sekundach przybiegł zespół „Pogoniaków”, następną sztafetą, która ukończyła bieg była ekipa uczniów z Ekonomika w Siedlcach, którzy stracili 3 minuty do zwycięzców (32:42). Na najniższym miejscu podium stanęli zawodnicy z Yulo Run Siedlce (34:47).

W kategorii drużyn mieszanych (przynajmniej jedna kobieta) wygrał zespół Siedleckiego Klubu Sportowego Feniks. Kategorię kobiecą (drużyna składająca się z samych kobiet) zwyciężyła ekipa Ślicznotki z Kolorowej Łąki. Po dekoracji zwycięzców w kategorii głównej organizatorzy biegu, czyli Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach oraz Siedlecki Klub Sportowy Feniks rozlosowali nagrody spośród wszystkich uczestników zawodów – miesięczne karnety do Crossfit G4 i TRX Siedlce.

Z pewnością można powiedzieć, że Sztafeta 105-lecia był udaną imprezą na uczczenie 105-lecia Siedleckiej Dwójki. Sponsorami zawodów byli: Miasto Siedlce, Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach Sp. z o.o., Crossfit G4, Centrum Treningowe TRX Siedlce, Artgrafka.