Bez punktów w Ciechanowie. Rezerwy zagrały bez wzmocnień

W przedostatniej kolejce IV ligi rezerwy Pogoni przegrały w Ciechanowie z MKS 0:2.

W bardzo młodym składzie wyruszyli do Ciechanowa rezerwy podopieczni Marcina Tomaszewskiego. Z pierwszej drużyny zagrał jedynie golkiper Dawid Gargasz. Ponadto zadebiutowali: Aleksander Woźnica, Karol Grochowski i Kacper Bojanczuk.

Już w pierwszych minutach gospodarze mogli wyjść na prowadzenie, ale dobrze w bramce spisał się Gargasz. Siedlczanie swoje szanse mieli po strzałach Patryka Skrzypka i Bartosza Kryszczuka. Po pół godzinie gry siedlczanie stracili bramkę. Potem gra siadła i niewiele się działo do przerwy. Tuż po wznowieniu gry Ciechanów podwyższył na 2:0. Potem na boisku obie drużyny grały odważnie i często zagrażały bramkarzom obu zespołów. Więcej goli jednak nie padło.

PLANY POGONI II

Ostatni mecz ligowy rezerwy Pogoni rozegrają w sobotę 16 czerwca o 17:00 w Siedlcach z Bugiem Wyszków. Wcześniej, w ramach treningu we wtorek 12 czerwca zmierzą się z Zawodową Reprezentacją Siedlec.

09.06.18, 17:00 – Ciechanów (stadion MOSiR)

IV liga: MKS Ciechanów – Pogoń II Siedlce 2:0 (1:0)

Bramki: Damian Matusiak 31, Karol Borowiec 48

Ciechanów: 1. Rafał Olszewski – 6. Łukasz Sepczyński, 98. Szymon Janakakos (77, 17. Grzegorz Kiełkiewicz), 11. Kamil Olszewski, 17. Dawid Załęski, 4. Patryk Tosik, 96. Mateusz Matusiak (65, 77. Sebastian Tabaka), 7. Damian Matusiak (87, 19. Hubert Matusiak), 8. Karol Borowiec, 5. Tomasz Kamiński (85, 25. Mateusz Żbikowski), 9. Emil Żółtek

Pogoń II: 77. Dawid Gargasz – 8. Sebastian Szcześniak, 5. Sebastian Krawczyk (55, 16. Karol Grochowski), 2. Piotr Ceranka, 23. Dominik Krupa – 24. Patryk Skrzypek (75, 15. Aleksander Woźnica), 4. Tomasz Górski (88, 11. Jan Mruz), 17. Sebastian Bober (85, 13. Kacper Bojanczuk), 9. Mateusz Omieciuch, 14. Kuba Jóźwiak (70, 25. Wojciech Sidoruk) – 10. Bartosz Kryszczuk (75, 93. Maciej Litwiński)

Sędzia: Patryk Grzeszczak (Warszawa)