ARMS
=Centrum

Medalowy plon zapaśników WLKS

   
Autor:
Dodano: 2018/06/11 12:33    views 720

9 czerwca w hali sportowej Zespołu Oświatowego w  Nowych Iganiach k/Siedlec, odbył się kolejny Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza i Zygmunta Strusów.

W Międzynarodowym Turnieju im. Tadeusza i Zygmunta Strusów prawo startu mieli: młodziczki i młodzicy 12-14 lat (2004-2006) oraz kadetki i juniorki 15-20 lat (1998–2003).

W zawodach bardzo dobrze spisali się zapaśnicy i zapaśniczki WLKS Siedlce-Nowe Iganie.

Poniżej prezentujemy medalowe lokaty naszych sportowców z podziałem na kategorie wiekowe.

Juniorki

Złote medale:
Karolina Urban w kat. 50 kg
Magdalena Kisielińska w kat. 62 kg
Joanna Kobylińska w kat. 65 kg

Srebrne medale:
Kornelia Korporowicz w kat. 50 kg
Elwira Sprzonczak w kat. 53 kg

W klasyfikacji klubowej WLKS zajął pierwsze miejsce (41 pkt).

Młodzicy

Złote medale:
Bartosz Skłodowski w kat. 85 kg

Srebrne medale:
Wojtek Urban w kat. 38 kg

Brązowe medale:
Mateusz Kokoszka w kat. 41 kg
Dawid Pawliński w kat. 44 kg
Filip Walczak w kat. 48 kg

Młodzicy WLKS w klasyfikacji klubowej zajęli drugie miejsce (61 pkt). Pierwszy był Brześć (67) pkt.

Młodziczki

Złote medale:
Klaudia Podgórzak w kat. 46 kg

Srebrne medale:
Dominika Marciszewska w kat. 58 kg

Brązowe medale:
Dagmara Wróblewska w kat. 39 kg
Wioleta Niedziałek w kat. 39 kg
Marta Soćko w kat. 42 kg
Patrycja Tarmanowska w kat. 58 kg

Młodziczki WLKS wygrały klasyfikację klubową (62 pkt).

 

źródło: własne / sportzona; foto: Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 24 Paź 15:00
    PP OZPN: Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce
  • czwartek, 25 Paź 17:00
    I liga: WKK Wrocław – SKK Siedlce
  • sobota, 27 Paź 12:00
    I liga: Warta Kostrzyn nad Odrą – Pogoń Siedlce
  • sobota, 27 Paź 17:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa
  • sobota, 27 Paź 17:00
    II liga: Ósemka Siedlce – LTS Legionovia Legionowo
  • sobota, 27 Paź 18:00
    I liga: Gwardia Wrocław – KPS Siedlce
  • sobota, 27 Paź 18:00
    EBLK: PGE MKK Siedlce – Wisła Can-Pack Kraków
  • sobota, 27 Paź 19:00
    I liga: GKS Tychy – SKK Siedlce
  • niedziela, 28 Paź 11:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Wisła II Płock
  • niedziela, 28 Paź 14:00
    Półfinał Ekstraligi: Awenta MKS Pogoń Siedlce – Ogniwo Sopot


Sponsorzy

Patronat medialny