ARMS
=Centrum

Medalowy plon zapaśników WLKS

   
Autor:
Dodano: 2018/06/11 12:33    views 516

9 czerwca w hali sportowej Zespołu Oświatowego w  Nowych Iganiach k/Siedlec, odbył się kolejny Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza i Zygmunta Strusów.

W Międzynarodowym Turnieju im. Tadeusza i Zygmunta Strusów prawo startu mieli: młodziczki i młodzicy 12-14 lat (2004-2006) oraz kadetki i juniorki 15-20 lat (1998–2003).

W zawodach bardzo dobrze spisali się zapaśnicy i zapaśniczki WLKS Siedlce-Nowe Iganie.

Poniżej prezentujemy medalowe lokaty naszych sportowców z podziałem na kategorie wiekowe.

Juniorki

Złote medale:
Karolina Urban w kat. 50 kg
Magdalena Kisielińska w kat. 62 kg
Joanna Kobylińska w kat. 65 kg

Srebrne medale:
Kornelia Korporowicz w kat. 50 kg
Elwira Sprzonczak w kat. 53 kg

W klasyfikacji klubowej WLKS zajął pierwsze miejsce (41 pkt).

Młodzicy

Złote medale:
Bartosz Skłodowski w kat. 85 kg

Srebrne medale:
Wojtek Urban w kat. 38 kg

Brązowe medale:
Mateusz Kokoszka w kat. 41 kg
Dawid Pawliński w kat. 44 kg
Filip Walczak w kat. 48 kg

Młodzicy WLKS w klasyfikacji klubowej zajęli drugie miejsce (61 pkt). Pierwszy był Brześć (67) pkt.

Młodziczki

Złote medale:
Klaudia Podgórzak w kat. 46 kg

Srebrne medale:
Dominika Marciszewska w kat. 58 kg

Brązowe medale:
Dagmara Wróblewska w kat. 39 kg
Wioleta Niedziałek w kat. 39 kg
Marta Soćko w kat. 42 kg
Patrycja Tarmanowska w kat. 58 kg

Młodziczki WLKS wygrały klasyfikację klubową (62 pkt).

 

źródło: własne / sportzona; foto: Maciej Sztajnert





Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 15 Sie 15:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Mazur Gostynin
  • środa, 15 Sie 17:30
    PP OZPN: Rywal Ruchna – Pogoń III Siedlce
  • sobota, 18 Sie 10:00
    Plogging Siedlce
  • sobota, 18 Sie 17:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
  • sobota, 18 Sie 17:00
    IV liga: Wkra Żuromin – Pogoń II Siedlce
  • niedziela, 19 Sie 09:00
    Siedlecka Liga Biegowa
  • środa, 22 Sie 17:00
    II liga: Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce
  • sobota, 25 Sie 00:00
    Sparing: Rosa Radom – SKK Siedlce
  • sobota, 25 Sie 11:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Kasztelan Sierpc
  • sobota, 25 Sie 16:00
    Ekstraliga: Ogniwo Sopot – Awenta MKS Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny