ARMS
=Centrum

Zawodowcy gotowi do futbolowej rywalizacji w szczytnym celu (wideo)

   
Autor:
Dodano: 2018/06/15 7:28    views 2937

Już w niedzielę wielki mecz charytatywny siedleckich Zawodowców z Reprezentacją Artystów Polskich. Początek imprezy został zaplanowany na 16:00.

Zawodowa Reprezentacja Siedlec  2018

  1. ARMS – Andrzej Olszewski (bramkarz) nr 1
  2. VIPP – Tomasz Araszkiewicz nr 2
  3. CUKROHURT – Michał Koć nr 3
  4. MOSTOSTAL – Krzysztof Cabaj nr 4
  5. VALMONT – Kamil Piwowarski nr 5
  6. MAX-POL – Robert Chojecki nr 6
  7. VALMONT – Karol Kozak nr 7
  8. TOYOTA AUTO PODLASIE – Wojciech Bolesta nr 8
  9. KLIM-SKI  Radosław Popławski nr 9
  10. PÓŁNOC NIERUCHOMOSĆI – Jarosław Neścior nr 10
  11. MKL BAU – Tomasz Buda 11
  12. URZĄD MIASTA SIEDLCE  Piotr Grzebieliszewski nr 12
  13. ADWOKAT Michał Wąż – Michał Wąż nr 13
  14. MEDIA MARKT – Konrad Łubko nr 14
  15. MOSTOSTAL – Marcin Derkacz nr 15
  16. PARK HANDLOWY ARCHE – Bartosz Kosyl nr 16
  17. COLLEGIUM MAZOVIA – Sebastian Klocek nr 17
  18. TOPAZ – Marek Plichta nr 18
  19. TOPAZ – Norbert Mazurczak nr 19
  20. MLECZARNIA – Piotr Woźnica nr 20
  21. STRUS – Jarosław Głuchowski nr 21
  22. MLECZARNIA – Adrian Starak (bramkarz) nr 22
  23. STRUS – Dariusz Strus nr 23
  24. JARKOWSKI AGROHANDEL – Łukasz Jarkowski nr 24
  25. TOPAZ – Wojciech Oziębło nr 25
  26. I DAS HOUSE – Sebastian Domański nr 26
  27. CENTRUM KONSTRUKCJI HALOWYCH – Karol Szymański nr 27
  28. AGENCJA REKLAMOWA TEKSTURA – Krzysztof Raźniak nr 28

Trener: Lech Poduch

 

źródło i foto: ARMS





Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 19 Wrz 10:00
    Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka
  • czwartek, 20 Wrz 18:30
    Sparing: AZS AWF UKSW Warszawa – Ósemka Siedlce
  • piątek, 21 Wrz 16:00
    Sparing: PGE MKK Siedlce – BC Horizont Mińsk
  • piątek, 21 Wrz 18:00
    Oficjalne ważenie przed galą Armia Fight Night
  • piątek, 21 Wrz 18:00
    Turniej: Lechia Tomaszów Mazowiecki – KPS Siedlce
  • sobota, 22 Wrz 12:00
    Sparing: PGE MKK Siedlce – BC Horizont Mińsk
  • sobota, 22 Wrz 13:30
    Mazovia Cup: SKK Siedlce – Księżak Łowicz
  • sobota, 22 Wrz 16:00
    I liga: ATS Rumia – Pogoń Siedlce
  • sobota, 22 Wrz 18:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Widzew Łódź
  • sobota, 22 Wrz 18:30
    Armia Fight Night III


Sponsorzy

Patronat medialny