ARMS

Zawodowcy gotowi do futbolowej rywalizacji w szczytnym celu (wideo)

   
Autor:
Dodano: 2018/06/15 7:28    views 3226

Już w niedzielę wielki mecz charytatywny siedleckich Zawodowców z Reprezentacją Artystów Polskich. Początek imprezy został zaplanowany na 16:00.

Zawodowa Reprezentacja Siedlec  2018

  1. ARMS – Andrzej Olszewski (bramkarz) nr 1
  2. VIPP – Tomasz Araszkiewicz nr 2
  3. CUKROHURT – Michał Koć nr 3
  4. MOSTOSTAL – Krzysztof Cabaj nr 4
  5. VALMONT – Kamil Piwowarski nr 5
  6. MAX-POL – Robert Chojecki nr 6
  7. VALMONT – Karol Kozak nr 7
  8. TOYOTA AUTO PODLASIE – Wojciech Bolesta nr 8
  9. KLIM-SKI  Radosław Popławski nr 9
  10. PÓŁNOC NIERUCHOMOSĆI – Jarosław Neścior nr 10
  11. MKL BAU – Tomasz Buda 11
  12. URZĄD MIASTA SIEDLCE  Piotr Grzebieliszewski nr 12
  13. ADWOKAT Michał Wąż – Michał Wąż nr 13
  14. MEDIA MARKT – Konrad Łubko nr 14
  15. MOSTOSTAL – Marcin Derkacz nr 15
  16. PARK HANDLOWY ARCHE – Bartosz Kosyl nr 16
  17. COLLEGIUM MAZOVIA – Sebastian Klocek nr 17
  18. TOPAZ – Marek Plichta nr 18
  19. TOPAZ – Norbert Mazurczak nr 19
  20. MLECZARNIA – Piotr Woźnica nr 20
  21. STRUS – Jarosław Głuchowski nr 21
  22. MLECZARNIA – Adrian Starak (bramkarz) nr 22
  23. STRUS – Dariusz Strus nr 23
  24. JARKOWSKI AGROHANDEL – Łukasz Jarkowski nr 24
  25. TOPAZ – Wojciech Oziębło nr 25
  26. I DAS HOUSE – Sebastian Domański nr 26
  27. CENTRUM KONSTRUKCJI HALOWYCH – Karol Szymański nr 27
  28. AGENCJA REKLAMOWA TEKSTURA – Krzysztof Raźniak nr 28

Trener: Lech Poduch

 

źródło i foto: ARMS






Co? Gdzie? Kiedy?

  • czwartek, 21 Lut 10:30 10:30
    Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego
  • piątek, 22 Lut 18:00 18:00
    Zawody Smoczych Łodzi
  • sobota, 23 Lut 11:00 11:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Orzeł Unin
  • sobota, 23 Lut 16:00 16:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo
  • sobota, 23 Lut 17:00 17:00
    I liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki – KPS Siedlce
  • sobota, 23 Lut 17:00 17:00
    EBLK: PGE MKK Siedlce – Ślęza Wrocław
  • sobota, 23 Lut 17:00 17:00
    I liga: Górnik Wałbrzych – SKK Siedlce
  • niedziela, 24 Lut 14:00 14:00
    I liga: Pogoń Siedlce – Victoria Płock
  • wtorek, 26 Lut 18:00 18:00
    II mecz fazy play-off: MUKS Tomaszów Mazowiecki – Ósemka Siedlce
  • środa, 27 Lut 18:00 18:00
    EBLK: Artego Bydgoszcz – PGE MKK Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny