Siedlczanie z pucharowymi zdobyczami w Radzyniu (fotogaleria)

Reprezentanci klubu NoWi Siedlce nie pozwalają o sobie zapomnieć. Ich dobry występ w Radzyniu jest okazją, by po raz kolejny napisać o nich kilka pozytywnych słów.

Reprezentanci klubu NoWi Siedlce w ostatnią niedzielę uczestniczyli w Marszu Nordic Walking – Naturalnie Zdrowi rozgrywanego w ramach Pucharu Wschodniej Polski. Zawody odbyły się w Radzyniu Podlaskim. Był to 2 etap I edycji Pucharu Wschodniej Polski.

Na wysokim trzecim miejscu w klasyfikacji open uplasował się Dariusz Borkowski. Był jednocześnie trzeci w swojej kategorii wiekowej, czyli 36-50.

Pierwsze miejsce w kategorii open wśród kobiet i jednocześnie w kat. wiekowej 36-50 zajęła Alicja Słowińska. Zwycięstwo w kat. +61 odniosła Zofia Zacharczuk.

Najlepsza w kat. 51-60 została kolejna siedlczanka Jolanta Zapałowska (niezrzeszona w klubie NoWi).

Na drugich miejscach rywalizację kończyli: Marzena Prekurat w kat. 51-60, Agnieszka Romańczuk w kat. 36-50 oraz Krzysztof Kryszczuk w kat. 51-60.