wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Rowerowe ściganie nad Bugiem

23 czerwca przedstawiciele Triathlon Siedlce Club startowali w Drohiczynie w ramach Maratonów Kresowych MTB.

Reprezentanci Triathlon Siedlce Club zanotowali dobre wyniki w rozegranych w Drohiczynie zawodach z cyklu Maratony Kresowe.

Pierwsze miejsce w kategorii młodziczek zajęła Łucja Wierzbicka. Pierwsza wśród kobiet na dystansie mini (10 km) była Julia Nowosad. Na dystansie półmaratonu (30 km) drugie miejsce w swojej kategorii przypadło Iwonie Wierzbickiej.

Wśród juniorek Natalia Buczek zajęła miejsce. Mateusz Powałka uplasował się na ósmej, a Tomasz Buczek na trzynastej pozycji w kategorii juniora młodszego.

Z dystansem maratońskim zmierzyła się Anna Świtalska, docierając do mety na siódmej pozycji.

źródło: własne / Triathlon Siedlce Club; foto: Triathlon Siedlce Club