czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Strzeleckie mistrzostwa Polski bez medalu zawodniczek Dragona

Reprezentantki SKSS Dragon Siedlce wzięły udział w mistrzostwach Polski oraz Grand Prix Polski w konkurencjach pneumatycznych. Obie imprezy odbyły się we Wrocławiu.

Od 5 do 8 lipca we Wrocławiu setki sportowców uprawiających strzelectwo sportowe przystąpiło do walki o medale mistrzostw Polski oraz Grand Prix Polski w konkurencjach pneumatycznych. Weronika Rosłon, Julia Chwedczuk, Natalia Korneć i Kinga Kowalik były przedstawicielkami naszego miasta na wspomnianych zawodach.

Weronika Rosłon w walce o mistrzostwo Polski zajęła dwudzieste miejsce w strzelaniu z karabinu dowolnego 3 x 40 i 38 pozycję w konkurencji karabinu 60 strzałów leżąc.

Julia Chwedczuk, Natalia Korneć i Kinga Kowalik rywalizowały w strzelaniu z pistoletu sportowego 30+30, zajmując odpowiednio: 23, 34 i 20 lokatę.

WYNIKI MP

W zawodach z cyklu Grand Prix Polski w konkurencjach pneumatycznych Weronika uplasowała się na 16 pozycji w konkurencji karabinu pneumatycznego 60 strzałów. Jej koleżanki klubowe postawiły na pistolet. Kinga zajęła 10 miejsce, Julia była 27, a Natalia 29.