wtorek, 19 marca 2024r.

Strzelanina w Uninie. Rezerwy pokonały Orła (fotogaleria)

Strzelanina w Uninie. Rezerwy pokonały Orła

Rezerwy siedleckiej Pogoni, w swoim pierwszym meczu sparingowym pokonały na wyjeździe zwycięzcę siedleckiej okręgówki – Orła Unin 6:3.

Początek spotkania nie zapowiadał, że w meczu kibice zobaczą aż 9 bramek. W 7 minucie po błędzie bramkarza Orła Bartosz Kryszczuk wyprowadził Pogoń na prowadzenie. Kolejne dwie bramki padły na kilka minut przed końcem pierwszej odsłony. Były one niemal identycznie. Z narożnika boiska piłkę w pole karne wrzucał Kuba Jóźwiak, zaś Paweł Łydkowski głową pakował futbolówkę do siatki. Czwarty gol dla siedlczan był autorstwa Jana Mruza i padł w ostatniej minucie pierwszej części. Drugą odsłonę lepiej rozpoczął Orzeł. Dwie bramki strzelone w 50 i 62 minucie dały nadzieję gospodarzom na odrobienie strat. Chwilę później zapędy zespołu z Unina ostudził Kacper Bojanczuk strzelając piątego gola dla Pogoni. Sześć minut potem na listę strzelców Unina wpisał się Dariusz Osica. W ostatniej akcji meczu wynik na 6:3 dla biało-niebieskich ustalił Maciej Gawinkowski.

PLANY POGONI II

Kolejny sparing Pogoń II rozegra za tydzień w sobotę 21 lipca z Podlasiem Sokołów Podlaski w Siedlcach.

15.07.18, 11:25 – Unin

Sparing: Orzeł Unin – Pogoń II Siedlce 3:6 (0:4)

Bramki: Krystian Parzyszek 50, Bartłomiej Sitarek 52 (k), Dariusz Osica 70 – Bartosz Kryszczuk 7, Paweł Łydkowski 38, 40, Jan Mruz 45, Kacper Bojanczuk 64, Maciej Gawinkowski 90+1

Pogoń II: 1. Józef Burta (62, 12. Jakub Bieliński) – 5. Karol Grochowski, 25. Paweł Łydkowski, 2. Aleksander Woźnica (57, 23. Patryk Bielecki), 6. Michał Markiewicz (50 Gracjan Sadokierski; 57, 6. Michał Markiewicz) – 93. Piotr Garbaczewski (60, 26. Mateusz Karczmarski), 17. Maciej Gawinkowski (46, 7. Kacper Bojanczuk), 13. Sebastian Szcześniak (85, 3. Jan Mruz), 3. Jan Mruz (46, 19. Maciej Litwiński), 10. Kuba Jóźwiak (60, 20. Michał Filipek) – 9. Bartosz Kryszczuk (85, 93. Piotr Garbaczewski)