Sparingowa passa trwa. Naprzód odprawiony (fotogaleria)

Sparingowa passa trwa. Naprzód odprawiony

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego w kolejnym swoim sparingu wygrali z Naprzodem Skórzec 3:1.

W meczu dwójki zagrali zawodnicy, którzy nie zmieścili się w kadrze Pogoni spotkanie z Olimpią Grudziądz: Dominik Barciak, Dariusz Brągiel, Józef Burta, Paweł Garyga i Kuba Jóźwiak. Zagrał również Filip Żagiel, testowany pod kątem gry w pierwszej drużynie.

W konfrontacji lepiej prezentowali się Pogoniści, którzy praktycznie nie schodzili z połowy rywala, ale dopiero w drugiej połowie meczu padły bramki. Kilka minut po wznowieniu gry najprzytomniej w polu karnym zachował się Piotr Ceranka, który wyprowadził Pogonistów na prowadzenie. Trzy minuty później testowany Żagiel podwyższył na 2:0. Po godzinie gry było 3:0, a na listę strzelców wpisał się Bartosz Kryszczuk. Gości ze Skórca stać było jedynie na honorowe trafienie w 88 minucie Karola Kruszewskiego.

W Naprzodzie zagrali byli Pogoniści: Marcin Adamiak, Kamil Gołoś i Tomasz Kacprzak.

PLANY POGONI II

Kolejny sparing zaplanowano na środę 1 sierpnia o 19:00 w Siedlcach ponownie z Podlasiem Sokołów Podlaski.

28.07.18, 13:00 – Siedlce (stadion ARMS)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 3:1 (0:0)

Bramki: Piotr Ceranka 54, Filip Żagiel 57, Bartosz Kryszczuk 60 – Karol Kruszewski 88

Pogoń II: 1. Józef Burta (73, 12. Jakub Bieliński) – 93. Piotr Garbaczewski (59, 3. Karol Grochowski), 16. Piotr Ceranka, 13. Dominik Krupa (5, 18. Michał Markiewicz), 10. Dariusz Brągiel – 17. Paweł Garyga (64, 9. Patryk Skrzypek), 7. Dominik Barciak, 27. Filip Żagiel, 19. Karol Kuczek (56, 13. Sebastian Bober), 5. Kuba Jóźwiak (60, 26. Maciej Gawinkowski) – 6. Michel Ankara (54, 11. Bartosz Kryszczuk)