Sprawiedliwy remis rezerw w Ostrołęce

Rezerwy Pogoni zainaugurowały sezon od remisu 1:1 z Koroną w Ostrołęce.

Marcin Tomaszewski zabrał do Ostrołęki czterech piłkarzy trenujących na co dzień z pierwszą drużyną. Jeden z nich postarał się o bramkę.

W pierwszej połowie mecz nie obfitował w sytuacje strzeleckie. Najważniejszym jej momentem była dosyć poważna kontuzja głowy Karola Grochowskiego, który po kwadransie musiał opuścić boisko i udać się do szpitala. Do przerwy było 0:0.

Po zmianie stron Pogoń II osiągnęła przewagę, czego efektem była bramka Michała Wrzesińskiego. Korona otrząsnęła się po ciosie i doprowadziła do wyrównania. Na około kwadrans przed końcem piłkarze z Ostrołęki wykorzystali błąd w komunikacji piłkarzy Pogoni. Niedługo później okazję na 2:1 zmarnował Sebastian Bober. W odpowiedzi jeden z piłkarzy Korony ostemplował poprzeczkę siedleckiej bramki. Mecz zakończył się remisem 1:1.

W środę 15 sierpnia o 15:00 rezerwy Pogoni podejmą Mazura Gostynin.

11.08.18, 17:00 – Ostrołęka

IV liga: Korona Ostrołęka – Pogoń II Siedlce 1:1 (0:0)

Bramki: Marcin Kraska 75 – Michał Wrzesiński 53

Korona: 1. Sebastian Kozłowski – 25. Aleksander Juchniewicz (68, 80. Piotr Ludwiczak), 21. Maciej Malinowski, 3. Dariusz Jastrzębski, 15. Michał Borkowski – 14. Arkadiusz Kowalczyk, 16. Piotr Strzeżysz, 20. Michał Nosek (60, 18. Karol Górski), 47. Marcin Kraska, 7. Jakub Laska – 22. Dominik Dzwonkowski

Pogoń II: 1. Józef Burta – 18. Karol Grochowski (15, 24. Krystian Zbieć), 23. Piotr Ceranka, 14. Paweł Łydkowski, 14. Michał Markiewicz – 93. Michał Wrzesiński, 17. Przemysław Rodak, 16. Tomasz Górski, 21. Sebastian Bober, 11. Kuba Jóźwiak – 98. Bartosz Kryszczuk

Sędzia: Łukasz Matlęga (Płock)