Premierowy komplet punktów rezerw (fotogaleria)

Premierowy komplet punktów rezerw

Rezerwy siedleckiej Pogoni pokonały na własnym boisku Mazura Gostynin 2:0. Bramki zdobyli: Krystian Zbieć i Tomasz Górski.

Dwójka do meczu przystąpiła wzmocniona ośmioma zawodnikami z szerokiej kadry II-ligowca.

Mecz toczył się pod kontrolą Pogonistów, którzy w 30 minucie wyszli na prowadzenie. Szybkie wznowienie rzutu wolnego podaniem do wychodzącego na czystą pozycję Krystiana Zbiecia zakończyło się trafieniem napastnika Pogoni, po przelobowaniu golkipera gości – Klaudiusza Kurka. W pierwszej połowie okazje na gola dla siedlczan mieli jeszcze Kuba Jóźwiak i Piotr Ceranka, lecz bramka nie padła.

W drugiej odsłonie odważniej poczynali sobie zawodnicy Mazura. Szansę na pokonanie Rafała Misztala zmarnowali m.in. Bartosz Wiśniewski i Bartłomiej Dębicki. W doliczonym czasie gry meczu, siedlczanie wykorzystali jedną z kontr i dobili rywala. Patryk Skrzypek zagrał do Tomasza Górskiego, który dopełnił formalności pakując futbolówkę do siatki.

PLANY POGONI II

Kolejne ligowe spotkanie Pogoń II Siedlce zagra w sobotę 18 sierpnia o 11:00 z Wkrą Żuromin w Ciechanowie.

15.08.18, 15:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

IV liga: Pogoń II Siedlce – Mazur Gostynin 2:0 (1:0)

Bramki: Krystian Zbieć 30, Tomasz Górski 90+5

Pogoń II: 12. Rafał Misztal – 3. Dariusz Brągiel (46, 4. Paweł Garyga), 21. Piotr Ceranka, 5. Paweł Łydkowski, 19. Michał Markiewicz – 9. Michał Wrzesiński (46, 13. Bartosz Kryszczuk), 17. Przemysław Rodak, 23. Damian Mosiejko (46, 18. Tomasz Górski), 7. Dominik Barciak (88, 27. Sebastian Bober), 93. Kuba Jóźwiak (82, 25. Patryk Skrzypek) – 10. Krystian Zbieć (73, 26. Dominik Krupa)

Mazur: 1. Klaudiusz Kurek – 11. Piotr Dutkiewicz, 4. Arkadiusz Majchrzak, 3. Damian Skumórski, 5. Bartłomiej Błachnio (82, 2. Michał Jędrzejczak) – 8. Rafał Wilamowski (58, 6. Eryk Przybylski), 19. Mateusz Ostrowski (58, 10. Jakub Kustra), 13. Bartłomiej Dębicki, 9. Damian Surmak, 20. Bartosz Wiśniewski (85, 15. Michał Matecki) – 7. Bartosz Komorowski

Żółte kartki: Michał Markiewicz 46, Przemysław Rodak 64, Krystian Zbieć 66 – Damian Skumórski 33, Bartłomiej Błachnio 76, Jakub Kustra 83

Sędzia: Paweł Gwiazda (Ciechanów)