wtorek, 19 marca 2024r.

Kolejne zwycięstwo Pogoni II. Biało-niebiescy dalej bez porażki

Rezerwy Pogoni pokonały w Ciechanowie Wkrę Żuromin 3:0. Gole zdobyli: Dominik Barciak, Bartosz Kryszczuk i Kuba Jóźwiak.

Do Ciechanowa Pogoniści wyjechali wzmocnieni sześcioma zawodnikami z kadry pierwszej drużyny.

Mecz rozgrywany był na sztucznej murawie w Ciechanowie. Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla biało-niebieskich, którzy już w 8 minucie objęli prowadzenie za sprawą trafienia Dominika Barciaka. Przed bramką siedlczanie dwukrotnie mogli pokusić się o trafienie, lecz zabrakło skuteczności. W końcówce odsłony obie drużyny mogły zmienić rezultat, jednak tak się nie stało. Drugą połowę lepiej rozpoczęła Wkra, która mogła wyrównać. W 70 minucie niespodziewanie to Pogoń podwyższyła prowadzenie, kiedy Bartosz Kryszczuk przejął piłkę od defensora z Żuromina i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy. W końcówce spotkania piłkę w narożniku pola karnego otrzymał Kuba Jóźwiak i ustalił wynik spotkania na 3:0.

PLANY POGONI II

Następne spotkanie IV ligi Pogoń rozegra w sobotę 25 sierpnia o 11:00 w Siedlcach z Kasztelanem Sierpc.

18.08.18, 11:00 – Ciechanów (stadion MOSiR)

IV liga: Wkra Żuromin – Pogoń II Siedlce 0:3 (0:1)

Bramki: Dominik Barciak 8, Bartosz Kryszczuk 70, Kuba Jóźwiak 87

Pogoń II: 1. Józef Burta – 93. Dominik Krupa, 23. Piotr Ceranka, 15. Paweł Łydkowski, 8. Michał Markiewicz – 14. Michał Wrzesiński (46, 24. Bartosz Kryszczuk), 17. Przemysław Rodak, 21. Piotr Marciniec (46, 98. Patryk Skrzypek), 18. Dominik Barciak, 27. Kuba Jóźwiak – 16. Sebastian Bober

Sędzia: Mateusz Trawiński (Warszawa)