W niedzielę 2 września na stadionie AWF Warszawa odbyła się Warszawska Liga Lekkoatletyczna. Łącznie z siedleckich klubów startowało ponad 40 osób.
SKS Feniks Siedlce
- Waśkiewicz Norbert – bieg na 100 m – wynik – 11.67/ bieg na 200 m – wynik – 23.75
- Pilarski Mateusz – bieg na 100 m – wynik -12.13/ bieg na 200 m – wyniki – 24.45
- Donacki Adam – bieg na 200 m – wynik – 25.47/ skok o tyczce – wynik – 2.80 m
- Wereda Dawid – skok o tyczce – wynik -2.20 m.
WLKS Siedlce-Nowe Iganie
- Tokarz Bartłomiej – bieg na 100 m – czas – 11,28 PB
- Przestrzelski Szymon – chód na 5000 km – czas – 29:30.68
- Jedliński Kamil – rzut dyskiem – wynik – 31.50 m
- Bareja Filip – skok w dal – wynik – 5.61m
- Kołodziej Mikołaj – skok w dal – wynik – 5.56
- Jastrzębska Weronika – bieg na 200 m – czas – 29.39
- Józwiuk Aleksandra – bieg na 80 m ppł – czas – 12.46
- Czarnocka Nikoleta – bieg na 80 m ppł – czas – 13.50
- Nowak Weronika – bieg na 80 m ppł – czas – 13.28
- Cymbalińska Ewelina – chód na 3000 m – czas – 18:57.92 PB
- Kosiorek Ewelina – 3000 m chód – czas – 21:14.65 PB
Sztafeta 4×100 – czas – 54.57
- Natalia Nowak
- Karolina Staręga
- Małgorzata Głuchowska
- Weronika Jastrzębska
MKS Pogoń Siedlce
- Gójski Krzysztof – bieg na 100 m – czas -13.44
- Koć Michał – bieg na 100 m – czas – 12.46
- Klimiuk Adrian – bieg na 100 m – czas -13.03
- Cydejko Szymon – bieg na 400 m – czas – 54.16
- Kanecki Maciej – bieg na 400 m – czas – 59.03
- Przestrzelski Kajetan – bieg na 1500 m – czas -4:19.54
- Żuk Łukasz – bieg na 1500 m – czas – 4:19.89
- Żuk Bartosz – bieg na 1500 m – czas – 4:22.38 PB
- Czapski Kacper Paweł – bieg na 1500 m – czas – 4:40.47
- Jastrzębska Karolina – bieg na 100 m – czas – 12.79 Eliminacje / 12.97 Finał
- Zabadała Zuzanna – bieg na 100 m – czas – 13.60 PB
- Ostas Marlena – bieg na 100 m – czas – 14.96
- Łukasik Katarzyna – bieg na 100m – czas -14.30/Bieg Na 600m 1:51.08
- Janasz Martyna – bieg na – czas – 100 m 14.49
- Żuk Weronika – bieg na – 100 m – czas – 14.31
- Zdunek Natalia – bieg na 100 m – czas – 13.67
- Wójcik Karolina – bieg na 100 m – czas – 14.72
- Rucińska Wiktoria – bieg na 400 m – czas – 1:08.72
- Marczuk Aleksandra – bieg na 600 m – czas – 1:45.69
- Kurcoń Julia – bieg na 600 m – czas – 1:52.12
- Myślińska Zofia -bieg na 600 m – czas – 1:57.28
- Witczuk Oliwia Zofia – bieg na 600 m – czas – 1:54.36
- Bartoszewicz Oliwia – rzut oszczepem (500g) – wynik – 16.46 m PB
- Zdunek Natalia – skok w dal – wynik – 4.58 m
- Borkowska Tatiana – skok w dal – wynik – 4.38m
Sztafeta 4×100 Czas – 52.28
- Zdunek Natalia
- Zabadała Zuzanna
- Ostas Marlena
- Jastrzębska Karolina
PB – Nowy rekord życiowy
źródło: własne/wmozla.pl; foto: własne