Towarzyski turniej w Siedlcach. Porażka KPS (fotogaleria)

KPS Siedlce w pierwszym meczu towarzyskiego turnieju przegrał 1:3 ze Ślepskiem Suwałki. We wcześniejszym spotkaniu Lechia Tomaszów Mazowiecki uległa Dafi Kielce 2:3.

Był to trzeci mecz w okresie przygotowawczym pomiędzy tymi drużynami. W pierwszym wygrał Ślepsk 4:0, a w drugim padł remis 2:2. W trzecim ponownie lepsza okazała się ekipa z Suwałk. Siedlczanie popełniali mnóstwo błędów własnych, a największą zmorą zespołu Witolda Chwastyniaka była zagrywka. Ta z kolei była wielkim atutem Ślepska w drugim secie.

Dużo lepiej było w trzecim secie, w którym siedlczanie ograniczyli błędy do minimum. Był to dobry symptom przed czwartą odsłoną, która była niezwykle wyrównana. W grze na przewagi lepszy okazał się jednak Ślepsk.

W sobotę o 12:30 KPS podejmie Dafi Kielce, natomiast na zakończenie turnieju o 19:30 siedlczanie zmierzą się z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

07.09.18, 19:00 – Siedlce
Turniej: KPS Siedlce – Ślepsk Suwałki 1:3 (22:25, 16:25, 25:17, 26:28)
KPS: Krzysztof Antosik, Roman Oroń, Radosław Sterna, Krzysztof Gibek, Patryk Łaba, Daniel Grzymała i Mateusz Januszewski (libero) oraz Bartosz Kowalczyk, Dawid Wiczkowski