ARMS
=Centrum

Udane PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Ciechanowie

   
Autor:
Dodano: 2018/09/11 20:39    views 634

8 września w Ciechanowie odbyły się PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16. W innych terminach w Warszawie doszło do rozstrzygnięć w rywalizacjach w chodzie sportowym (2 września) oraz skoku o tyczce i rzucie młotem (9 września).

Z trzech siedleckich klubów łącznie wzięło udział 49 osób. Na podium stanęło 12 zawodników.

Z WLKS Siedlce-Nowe Iganie byli to:

  • Bareja Filip – wynik – 5.93 m – skok w dal – 1 miejsce
  • Czapczuk Oskar – czas – 58 – bieg na 100 m – 1 miejsce
  • Józwiuk Aleksandra – czas – 12.22 – bieg na 80m ppł – 1 miejsce
  • Przestrzelski Szymon – czas – chód na 5000 m – 29:30.68 – chód na 5000 m 1 miejsce
  • Cymbalińska Ewelina – czas – 18:57.92 PB – chód na 3000 m – 1 miejsce

Z MKS Pogoń Siedlce:

  • Żuk Bartosz – czas – 5:54.29 – bieg na 2000 m – 1 miejsce
  • Jastrzębska Karolina – czas – 12.77 – bieg na 100 m – 1 miejsce
  • Zdunek Natalia – wynik – 4.81 PB – skok w dal – 3 miejsce
  • Sztafeta 4×100 – czas – 52.07 – 2 miejsce w składzie: Zuzanna Zabadała, Natalia Zdunek, Katarzyna Łukasik, Karolina Jastrzębska

Z SKS Feniks Siedlce:

  • Wereda Dawid – wynik – 2.40 PB – skok o tyczce – 1 miejsce
  • Chojnacki Dawid – wynik – 2.00 PB –  skok o tyczce – 3 miejsce.

Pozostałe wyniki z podziałem na kluby

WLKS

Bieg na 100 m M U16

  • Woźniak Jakub – czas – 12.32
  • Czapczuk Oskar – czas – 58 PB

Bieg na 200m ppł  M

  • Bareja Filip – czas – 29.72 PB
  • Kołodziej Mikołaj – czas – 31.18

Rzut dyskiem M U16  (1kg)

  • Jedlinśki Kamil – czas – 36.67 PB

Bieg na 1000 m M U16

  • Mierzejewski Miłosz – czas – 2:54.58 PB

Bieg na 600 m M U16

  • Zalewski Jakub – czas -1:35.53

Skok w dal M U16

  • Bareja Filip – wynik – 5.93 m
  • Kołodziej Mikołaj – wyniki – 5.61 m

Bieg na 100 m K U16

  • Bednarczyk Natalia – czas – 14.37
  • Głuchowaska Małgorzata – czas – 14.01

Bieg na 300 m K U16

  • Kosiorek Ewelina – czas – 49.21
  • Jastrzębska Weronika – czas – 46.15

Bieg na 600 m K U16

  • Urban Aleksandra – czas – 1:42.66 PB

Bieg na 1000 m K U16

  • Wróbel Wiktoria – czas – 3:13.64

Bieg na 80m ppł

  • Józwiuk Aleksandra – czas – 12.22
  • Nowak Weronika – czas – 13.38
  • Czarnocka Nikoleta – czas -13.49

Bieg na 200 m ppł K U16

  • Czarnocka Nikoleta – czas -32.40 PB
  • Józwiuk Aleksandra – czas – 32.94 PB
  • Nowak Weronika – czas – 32.73

Skok wzwyż K U16

Poniatowska Anna – wynik – 1.50

Skok w dal K U16

  • Staręga Karolina – wynik -4.27 PB
  • Poniatowska Anna – wynik – 4.03
  • Nowak Natalia – wynik – 4.00

Sztafeta 4×100 – czas – 55.77

  • Natalia Bednarczyk
  • Natalia Nowak
  • Małgorzata Głuchowska
  • Karolina Staręga

Chód na 5000 m M U16

  • Przestrzelski Szymon – czas – 29:30.68

Chód na 3000 m K U16

  • Cymbalińska Ewelina – czas – 18:57.92 PB
  • Kosiorek Ewelina – czas – 21:14.92 PB
  • Soszyńska Martyna – czas – 21:31.83
  • Skup Wiktoria – czas – 22:37.15

Pogoń

Bieg na 100 m M U16

  • Klimiuk Adrian – czas – 13.43
  • Gójski Krzysztof – czas – 13.24 PB

Bieg na 300 m M U16

  • Koć Michał – czas – 41.34
  • Kanceki Maciej – czas – 41.79 PB

Bieg na 600 m  M U16

  • Cydejko Szymon – czas – 1:31.12

Bieg na 2000 m M U16

  • Żuk Bartosz – czas – 5:54.29

Sztafeta 4×100 – czas – 48.78

  • Michał Koć
  • Maciej Kanecki
  • Szymon Cydejko
  • Krzysztof Gójski

Bieg na 100

  • Jastrzębska Karolina – czas – 12.77
  • Żuk Weronika – czas – 14.17 PB
  • Wójcik Karolina – czas – 14.73
  • Ostas Marlena – czas – 15.48

Bieg na 300 m K U16

  • Zabadała Zuzanna – czas – 59

Bieg na 600 m K U16

  • Kurcoń Julia – czas – 1:48.41 PB
  • Łukasik Katarzyna – czas – 1:50.44 PB
  • Myslińska Zofia – czas – 1:57.81

Bieg na 1000 m K U16

  • Marczuk Aleksandra – czas – 3:12.46 PB

Rzut oszczepem 500 g K U16

  • Bartoszewicz Oliwia – wynik – 15.09 m

Skok w dal K U16

  • Zdunek Natalia – wynik – 81 PB

Sztafeta 4×100 – czas – 57.38

  • Zofia Myślińska
  • Marlena Ostas
  • Karolina Wójcik
  • Weronika Żuk

Sztafeta 4×100 – czas – 52.07

  • Zuzanna Zabadała
  • Natalia Zdunek
  • Katarzyna Łukasiewicz
  • Karolina Jastrzębska

PB – nowy rekord życiowy

 

źródło: www.wmozla.pl; foto: własne






Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 21 Lis 17:00
    Sparing: PGE MKK Siedlce – SKK Siedlce (juniorzy)
  • środa, 21 Lis 19:00
    II runda Pucharu Polski: KKS Kozienice – KPS Siedlce
  • sobota, 24 Lis 16:00
    II liga: Nike Węgrów – Ósemka Siedlce
  • sobota, 24 Lis 17:00
    II liga: Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
  • sobota, 24 Lis 17:00
    I liga: Basket Poznań – SKK Siedlce
  • sobota, 24 Lis 18:00
    Armia Fight Night 4
  • sobota, 24 Lis 19:00
    EBLK: CCC Polkowice – PGE MKK Siedlce
  • niedziela, 25 Lis 17:00
    I liga: KPS Siedlce – BBTS Bielsko-Biała
  • sobota, 1 Gru 10:00
    International Polish Cup Powerlifting & Bench Press & Deadlift & Squat
  • sobota, 1 Gru 10:00
    Biegi Górskie Siedlce 2018


Sponsorzy

Patronat medialny