W regionie: Pierwsze punkty Gołąbka. Bezsilna Zorza

W ramach 4 kolejki siedleckiej klasy B ULKS Gołąbek pokonał na własnym boisku Płomień II Dębe Wielkie 2:1, zaś Iskra w Kotuniu rozgromiła Zorzę Sterdyń 8:2.

GOŁĄBEK – PŁOMIEŃ II 2:1

Gołąbek do spotkania z rezerwami Płomienia przystąpił bez choćby punktu po trzech rozegranych kolejkach. Z Płomieniem, to jednak gospodarze częściej dochodzili do bramkowych sytuacji i tylko dzięki nieskuteczności mecz zakończył się skromnym i szczęśliwym dla ULKS zwycięstwem. Prowadzenie Gołąbkowi w 19 minucie dał grający trener – Mariusz Cabaj. Po zmianie stron, w 56 minucie goście doprowadzili do wyrównania po trafieniu głową Mateusza Króla. Po kilku zmarnowanych setkach z obu stron wydawało się, że obie drużyny zadowolą się podziałem punktów. W ostatniej akcji meczu do sytuacji sam na sam z bramkarzem doszedł Cezary Gil i dał swojemu zespołowi premierowy komplet punktów.

W Gołąbku zagrali byli piłkarze siedleckiej Pogoni: Łukasz Suchożebrski i Arkadiusz Soćko.

ISKRA – ZORZA 8:2

Zorza, podobnie jak Gołąbek w 4 kolejce siedleckiej klasy B przystępowała z planem zdobycia pierwszych punktów. W 8 minucie wynik otworzył obrońca Iskry, Michał Kleszcz. Kilka minut później Łukasz Zieliński wyrównał po trafieniu z rzutu karnego. Przed przerwą Iskra ponownie wyszła na prowadzenie po bramce Łukasza Kucia. Po zmianie stron, w Zorzy odżyły nadzieje po wyrównaniu Damiana Skorupki. Sześć minut później padła kolejna bramka dla Iskry, która rozwiązała worek z golami. Strzelił ją Mateusz Boruciński, a kolejne trafienia zanotowali: Andrzej Parapura (dwie), Kuć (dwie) i Marcin Ornowski.

16.09.18, 15:00 – Gołąbek

Klasa B: ULKS Gołąbek – Płomień II Dębe Wielkie 2:1 (1:0)

Bramki: Mariusz Cabaj 19, Cezary Gil 90+2 – Mateusz Król 56

Gołąbek: 22. Zbigniew Karasiński – 7. Łukasz Suchożebrski, 8. Cezary Gil, 2. Sebastian Zemło, 15. Paweł Borkowski (73, 21. Damian Wierzbicki) – 4. Jakub Pawlik, 17. Michał Wierzbicki, 9. Piotr Ciostek (84, 14. Bartosz Zając), 13. Jakub Wierzbicki (53, 6. Arkadiusz Soćko) – 16. Kacper Pawlik, 11. Mariusz Cabaj

Płomień II: 23. Michał Dróżdż – 3. Marcin Kobza, 13. Mariusz Różyński, 6. Sylwester Niemczak, 2. Kamil Mirosz – 14. Robert Kocak (59, 11. Radosław Malesa), 19. Mateusz Król (79, 5. Robert Patkowski), 7. Sebastian Kaczmarczyk, 15. Paweł Chomka, 10. Piotr Barszczewski (63, 16. Jakub Chweściuk; 75, 17. Adrian Czajewski) – 8. Karol Wielgoławski

Żółte kartki: Mariusz Różyński 29, Paweł Chomka 82

Sędzia: Janusz Moreń (Siedlce)

Widzów: 50

16.09.18, 17:10 – Kotuń

Klasa B: Iskra Kotuń – Zorza Sterdyń 8:2 (2:1)

Bramki: Michał Kleszcz 8, Łukasz Kuć 33, 70, 81, Mateusz Boruciński 61, Andrzej Parapura 64, 78 (k), Marcin Ornowski 73 – Łukasz Zieliński 19 (k), Damian Skorupka 55

Iskra: 94. Paweł Gruszka (46, 1. Michał Szczepaniak) – 5. Paweł Iskra, 18. Michał Kleszcz, 4. Mateusz Pietrzak, 3. Adam Urban (60, 69. Marcin Ornowski) – 17. Mateusz Wojewódzki (52, 7. Kamil Niewiatowski), 13. Adrian Lęgas, 9. Marek Kania, 15. Mateusz Boruciński – 14. Łukasz Kuć, 10. Andrzej Parapura (86, 11. Damian Wójcik)

Zorza: 1. Kacper Pieńkowski – 4. Mateusz Miszczuk, 5. Karol Mieczkowski, 19. Michał Saczuk, 2. Paweł Mosiej (55, 14. Damian Skorupka) – 20. Sylwester Szczeć, 6. Łukasz Wilk, 8. Łukasz Zieliński, 9. Jarosław Zubow – 16. Hubert Osipiak (73, 18. Robert Trębicki), 11. Rafał Kur (60, 7. Jakub Ryciak)

Żółte kartki: Łukasz Wilk 62, Jarosław Zubow 85

Sędzia: Tomasz Araźny (Siedlce)