Turniej w Kutnie: Finał nie dla SKK

Koszykarze SKK Siedlce w półfinale turnieju o Różę Kutna przegrali z miejscowym Polfarmeksem 80:83.

Pierwsza kwarta należała do gospodarzy, którzy wygrali ją 24:17. W kolejnych minutach do głosu doszli siedlczanie, którzy odrobili straty do rywali. Przed ostatnią odsłoną, podopieczni Michała Spychały remisowali z Polfarmeksem 58:58. W czwartej kwarcie o trzy punkty lepsza okazała się drużyna z Kutna.

W zespole z Siedlec najskuteczniejszy okazał się Bartosz Wróbel, autor 21 punktów. Po stronie rywali najwięcej zdobył ich były gracz SKK – Karol Obarek (18).

W meczu o trzecie miejsce rywalem siedlczan będzie Księżak Łowicz. Początek spotkania we wtorek o godz 16:30

17.09.18, 19:00 – Kutno
Turniej: Polfarmex Kutno – SKK Siedlce 83:80 (24:17, 15:18, 19:23, 25:22)

SKK:  Bartosz Wróbel 21, Rafał Król 13, Marcin Pławucki 11, Nikodem Sirijatowicz 9, Rafał Sobiło 8, Maciej Strzelecki 8, Artur Pabianek 6, Roman Janik 4, Marcin Nędzi

Drugi półfinał: Śląsk Wrocław – Księżak Łowicz 92:91

Źródło: własne, foto: Sokół Łańcut