Wygrana juniorów na trudnym terenie

Autor:
Dodano: 2018/09/22 22:03    views 913

Podopieczni Pawła Kuligowskiego wygrali 13:12 z Ogniwem Sopot.

Pogoniści przystępowali do meczu po długiej i uciążliwej podróży. Pierwsze punkty w meczu zdobył Igor Pątek z karnego. Do przerwy to jednak Ogniwo prowadził 7:3. W drugiej połowie siedlczanie osiągnęli prowadzenie 13:7. Pomimo osłabienia (żółta kartka Kacpra Boruca) oraz ataków rywali udało się dowieźć zwycięstwo do końca.

W październiku Pogonistów czeka rywalizacja w siódemkach oraz dwa derbowe wyjazdy – do Orkana (20 października i Legii (27 października).

22.09.18, 13:00 – Gdańsk

El. MPJ: Ogniwo Sopot – MKS Pogoń Siedlce 12:13 (7:3)

Punkty dla Pogoni:  Igor Pątek 13 (P, 2 K, pd)

Pogoń: Jakub Skwara, Krzysztof Dmowski, Dawid Wróbel, Arkadiusz Radzikowski, Dawid Podfigórny, Krystian Paczuski, Kacper Starak, Michał Stefaniuk, Dawid Enihowt, Szymon Kowalczyk, Sebastian Dziedzic, Jakub Mątewka, Igor Pątek, Bartosz Redzik, Krystian Adamiak Mikołaj Parafiniuk, Dawid Lis, Patryk Stępniak, Bartłomiej Bareja, Kacper Skup, Filip Skup, Kacper Boruc, Łukasz Korneć. Trener: Paweł Kuligowski

źródło i foto: MKS Pogoń Siedlce