czwartek, 18 kwietnia 2024r.

KPS wygrywa ostatni sparing. W sobotę startuje I liga

Podopieczni Witolda Chwastyniaka w ostatnim sparingu przed startem I ligi pokonali KS Metro Warszawa 4:0.

Siedlczanie w środę mieli okazję zagrać pierwszy sparing w wyremontowanej hali przy ul. Prusa 6. KPS był zdecydowanie lepszy od II-ligowca, wygrywając w drugim secie nawet 25:8. Trener Witold Chwastyniak dał szansę zagrać wszystkim jedenastu zawodnikom.

Od soboty siedlczanie rozpoczną nowy sezon 2018/19. Pierwszym rywalem KPS będzie Krispol Września. Pojedynek w Wielkopolsce wyjątkowo potraktuje Krzysztof Antosik, który w poprzednim sezonie występował w Krispolu.

26.09.18 – Siedlce (hala ARMS)
Sparing: KPS Siedlce – KS Metro Warszawa 4:0 (25:15, 25:8, 25:22, 25:15, dodatkowy set 16:15)

Skład KPS: Dawid Wiczkowski, Bartosz Kowalczyk, Roman Oroń, Krzysztof Gibek, Jakub Abramowicz,  Shalev Saada, Mateusz Januszewski (libero), Patryk Łaba, Daniel Grzymała, Krzysztof Antosik, Radosław Sterna

źródło: własne, foto: KPS Siedlce