Rozstrzelani po przerwie. Z Ciechanowa na tarczy

Juniorzy z Łosicami. Pary II rundy Pucharu Polski

Rezerwy siedleckiej Pogoni przegrały w Ciechanowie z miejscowym MKS 1:3. Jedyną bramkę, dającą prowadzenie Pogoni w pierwszej połowie strzelił Mateusz Bochnak.

Pogoń II do Ciechanowa pojechała wzmocniona sześcioma zawodnikami z kadry pierwszej drużyny.

Mecz był wyrównany, ale to Pogoniści wyszli w pierwszej odsłonie na prowadzenie. Mateusz Bochnak otrzymał piłkę na wolne pole i w sytuacji sam na sam pokonał Rafała Olszewskiego. Sytuacja diametralnie się zmieniła w drugiej połowie. Nie zachwycił w bramce Józef Burta, który kilka razy mógł się lepiej zachować między słupkami. Gospodarze w drugiej części gry trzykrotnie trafili do siatki i wypunktowali biało-niebieskich jak rasowy bokser. Drugie trafienie dla MKS padło po samobójczym trafieniu Piotra Ceranki. Przy stanie 2:1 wyrównać mógł Bochnak, ale nie trafił w światło bramki.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie Pogoń II zagra w sobotę 6 października o 15:00 z Drukarzem w Warszawie.

29.09.18, 16:00 – Ciechanów

IV liga: MKS Ciechanów – Pogoń II Siedlce 3:1 (0:1)

Ciechanów: 1. Rafał Olszewski – 5. Tomasz Kamiński (78, 11. Jakub Ładziński), 6. Łukasz Sepczyński, 7. Damian Matusiak, 8. Karol Borowiec, 9. Emil Żółtek, 16. Szymon Janakokos (90+2, 25. Mateusz Żbikowski), 17. Dawid Załęski, 94. Patryk Tosik, 95. Marcin Borowiec, 99. Sebastian Tabaka

Pogoń II: 1. Józef Burta – 2. Piotr Ceranka, 5. Armin Pjetrović, 15. Paweł Łydkowski, 14. Michał Markiewicz – 10. Paweł Garyga, 18. Tomasz Górski, 17. Przemysław Rodak, 22. Mateusz Bochnak, 11. Kuba Jóźwiak (80, 13. Karol Grochowski) – 9. Sebastian Bober (60, 20. Bartosz Kryszczuk)

Żółte kartki: Sebastian Tabaka 55, Damian Matusiak 68 – Mateusz Bochnak 55, Paweł Łydkowski 60, Piotr Ceranka 68

Sędzia: Karol Domżał (Płock)