ARMS
=Centrum
Karol Tchórzewski

Rywalizacja w Kotuniu za nami (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2018/10/03 17:40    views 317

Kotuń był gospodarzem Mistrzem Powiatu Siedleckiego młodziczek i młodzików w zapasach.

Wyniki:

Dziewczęta

Kategoria 28 kg

1. Victoria Ippolito (SP Kotuń)

2. Eliza Dmowska (SP Golice)

3. Kinga Borysiuk (SP Golice), Katarzyna Urban (SP Kotuń)

Kategoria 30 kg

1. Zuzanna Konaszuk (SP Stok Lacki)

2. Kalina Kurkus (SP Kotuń)

3. Oliwia Celińska (SP Kotuń), Zofia Karwowska (SP Zalesie)

Kategoria 31 kg

1. Alicja Matuszewska (SP Stoczek Łukowski)

2. Julia Kokoszka (SP Kotuń)

3. Maria Krzak, Gabriela Smola (obie SP Golice)

Kategoria 35 kg

1. Maja Wasiluk (SP Stok Lacki)

2. Julia Adamczyk (SP Stok Lacki)

3. Sylwia Juźwik, Oliwia Sanetas (obie SP Kotuń)

Kategoria 37 kg

1. Nikola Kmiecik (SP Iganie)

2. Julia Juźwik (SP Kotuń)

3. Aleksandra Budek (SP Kotuń), Oliwia Kowalczyk (SP Golice)

Kategoria 41 kg

1. Urszula Pogonowska (Armaty Stoczek Łukowski)

2. Wioleta Niedziałek (SP Kotuń)

3. Angelika Chromińska (SP Stok Lacki), Weronika Klepacka (SP Golice)

Kategoria 46 kg

1. Marta Gajowniczek (Armaty Stoczek Łukowski)

2. Marta Soćko (SP Kotuń)

3. Zofia Bekulard (SP Zalesie), Francesca Mignorue (SP Stok Lacki)

Kategoria 50 kg

1. Julia Brauga (Armaty Stoczek Łukowski)

2. Weronika Rozbicka (SP Kotuń)

3. Elena Kurkus (SP Kotuń), Kinga Prachnio (SP Golice)

Kategoria 52 kg

1. Weronika Marciszewska (SP Kotuń)

2. Amelia Iskrycka (SP Golice)

3. Oliwia Bełkowiec, Wiktoria Lis (obie SP Golice)

Kategoria 55 kg

1. Agata Kazanecka (Armaty Stoczek Łukowski)

2. Patrycja Tarmanowska (SP Kotuń)

3. Natalia Klimiuk, Aleksandra Mirkowska (SP Stok Lacki)

Kategoria 60 kg

1. Dominika Marciszewska (SP Kotuń)

2. Karolina Kudelska (SP Stok Lacki)

3. Julia Jóźwiak (SP Golice)

 

Chłopcy

Kategoria 28 kg

1. Tomasz Miziewicz (SP Kotuń)

2. Hubert Kisieliński (SP Kotuń)

3. Filip Budziak (SP Zalesie), Antoni Kozłowski (SP Kotuń)

Kategoria 30 kg

1. Piotr Roguski (SP Kotuń)

2. Maciej Lubaszka (SP Kotuń)

3. Szymon Budziak (SP Zalesie), Bartosz Kondraczuk (SP Golice)

Kategoria 32 kg

1. Patryk Kowalczyk (SP Kotuń)

2. Mateusz Niedziałek (SP Kotuń)

3. Dawid Marciniak (SP Iganie), Szymon Skup (SP Golice)

Kategoria 34 kg

1. Maciej Wojciechowski (SP Kotuń)

2. Krystian Księżopolski (SP Iganie)

3. Albert Jastrzębski, Aleksander Wilczyński (obaj (SP Golice)

Kategoria 36 kg

1. Oskar Kamiński (SP Kotuń)

2. Kacper Troć (SP Kotuń)

3. Wiktor Księżopolski (SP Golice), Piotr Rojek (SP Kotuń)

Kategoria 38 kg

1. Filip Krzak (SP Iganie)

2. Alan Wrzosek (SP Kotuń)

3. Bartosz Kozioł (SP Iganie), Kacper Majewski (SP Golice)

Kategoria 40 kg

1. Hubert Osiak (SP Zalesie)

2. Maciej Krystoszak (SP Iganie)

3. Maciej Kiciak (SP Iganie), Maciej Prachnio (SP Golice)

Kategoria 42 kg

1. Wojciech Urban (SP Siedlce)

2. Mateusz Urban (SP Iganie)

3. Dominik Gołęgowski (SP Iganie), Bartosz Soćko (Armaty Stoczek Łukowski)

Kategoria 48 kg

1. Mateusz Kokoszka (SP Kotuń)

2. Dawid Pawliński Dawid (SP Kotuń)

3. Kamil Klimiuk (SP Stok Lacki), Jakub Smyk (SP Zalesie)

Kategoria 50 kg

1. Arkadiusz Słomka (Armaty Stoczek Łukowski)

2. Adrian Wardak (Armaty Stoczek Łukowski)

3. Dawid Kurkus, Mateusz Pieciak (obaj SP Kotuń)

Kategoria 58 kg

1. Karol Małek (SP Kotuń)

2. Dawid Cok (SP Kotuń)

3. Bartosz Pilarski, Paweł Pilarski (obaj SP Iganie)

Kategoria 80 kg

1. Dawid Koczarian (SP Zalesie)

2. Bartosz Kowalczyk (SP Kotuń)

3. Wojciech Juzepczuk (SP Iganie), Eryk Korneć (SP Kotuń)

 

Klasyfikacja drużynowa

1 miejsce – SP Kotuń

2 miejsce – SP Golice

3 miejsce – SP Iganie

FOTOGALERIA

 

źródło i foto: własne







Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz


Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 20 Paź 15:00
    II liga: Radomiak Radom – Pogoń Siedlce
  • sobota, 20 Paź 15:00
    IV liga: KS Łomianki – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 20 Paź 15:00
    Ekstraliga: Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani SA Łódź
  • sobota, 20 Paź 17:00
    I liga: Norwid Częstochowa – KPS Siedlce
  • sobota, 20 Paź 18:00
    I liga: Pogoń Lębork – Pogoń Siedlce
  • sobota, 20 Paź 18:00
    I liga: SKK Siedlce – Śląsk Wrocław
  • sobota, 20 Paź 19:00
    II liga: NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – Ósemka Siedlce
  • niedziela, 21 Paź 18:00
    EBLK: Enea Gorzów Wielkopolski – PGE MKK Siedlce
  • środa, 24 Paź 15:00
    PP OZPN: Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce
  • czwartek, 25 Paź 17:00
    I liga: WKK Wrocław – SKK Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny