Stolica zdobyta. Drugi komplet punktów Ósemki

W meczu 2 kolejki II ligi Ósemka Siedlce wygrała ze Spartą Warszawa 3:1.

Po sobotniej inauguracji II liga szybko nabiera tempa. Ósemka po pierwszym triumfie chciała po raz drugi zdobyć komplet punktów.

Pierwszy set był niezwykle wyrównany i jego losy rozstrzygały się na przewagi. Ósemka po dramatycznej końcówce wygrała 29:27. Druga partia dla podopiecznych Jarosława Plewińskiego okazała się zdecydowanie łatwiejsza i siedlczanki zwyciężyły 25:15. W trzeciej odsłonie do gry wróciły gospodynie i triumfowały 25:20. W czwartym secie swoją wyższość potrafiły udowodnić siedlczanki, wygrywając 25:21. Dzięki temu Ósemka w drugim meczu w tym sezonie zainkasowała drugi komplet punktów.

W następnej kolejce w sobotę 6 października Ósemka we własnej hali zmierzy się z Chemikiem Olsztyn.

03.10.18, 18:30 –  Warszawa

II liga: Sparta Warszawa – Ósemka Siedlce 1:3 (27:29, 15:25, 25:20, 21:25)

Ósemka: 2. Monika Kawa, 3. Aneta Matczak, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 8. Maria Raszek, 10. Dorota Jasionowicz, 11. Paulina Szymańska (libero), 12. Michalina Sikora, , 13. Ewelina Karsztun (libero), 17. Agata Skikiewicz