wtorek, 16 kwietnia 2024r.

Ósemka nie zwalnia tempa. Beniaminek z Olsztyna rozbity

W meczu 3 kolejki II ligi Ósemka Siedlce wygrała z Chemikiem Olsztyn 3:0.

Ósemka sezon rozpoczęła w wymarzony sposób. W dwóch pierwszych meczach siedlczanki triumfowały i zainkasowały komplet punktów. W trzeciej serii gier do Siedlec przyjechał beniaminek II ligi Chemik Olsztyn.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando gospodyń. Ósemka w pierwszym secie wygrała 25:15. Druga partia była prawdziwym popisem w wykonaniu podopiecznych Jarosława Plewińskiego, które rozbiły olsztynianki 25:9. Trzeci set był najbardziej wyrównany, ale i tym razem górą były siedlczanki, które zwyciężyły 25:20. Ósemka wygrała 3:0 i zgarnęła kolejny w tym sezonie komplet punktów.

W następnej kolejce Ósemka zmierzy się z Łaskovią Łask. Mecz ten zaplanowany został na sobotę 13 października.

06.10.18, 17:00 –  Siedlce (hala ZSP nr 3)

II liga: Ósemka Siedlce – Chemik Olsztyn 3:0 (25:15, 25:9, 25:20)

Ósemka: 2. Monika Kawa, 3. Aneta Matczak, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 8. Maria Raszek, 10. Dorota Jasionowicz, 11. Paulina Szymańska (libero), 12. Ewelina Karsztun (libero), 13. Michalina Sikora, 17. Agata Skikiewicz