Pierwsze zwycięstwo KPS Siedlce (fotogaleria)

Bardzo dobry mecz KPS. Podopieczni Witolda Chwastyniaka w 2 kolejce I ligi pokonali AGH Kraków 3:0.

Siedlczanie zawiedli na inaugurację I ligi siatkarzy. W pierwszym meczu wyraźnie przegrali z Krispolem Września (0:3), zdobywając w całym meczu tylko 45 punktów. Przed własną publicznością KPS walczył o zmazanie plamy z Wielkopolski.

Siedlczanie rozpoczęli mecz od kilku błędów. Od połowy seta nastąpiła jednak całkowita dominacja KPS. Świetnie prezentował się przyjmujący Krzysztof Gibek, który atomowymi zagrywkami wyprowadził drużynę na prowadzenie 17:12.  Bardzo dobrze rozgrywał kapitan Krzysztof Antosik, a bez zarzutu spisywali się środkowi oraz Patryk Łaba.

Kolejne dwie partie były wyrównane. Po obu stronach siatki było bardzo dużo walki w każdej akcji. Szala zwycięstwa raz przechylała się na stronę gości, a chwilę później gospodarzy. Ostatecznie w najważniejszych fragmentach tych dwóch ostatnich setów więcej spokoju zachowali siatkarzy KPS Siedlce, którzy wygrali odpowiednio do 21 i 23.