Pierwsza porażka Ósemki. Trzy punkty pojechały do stolicy (fotogaleria)

W meczu 5 kolejki II ligi Ósemka Siedlce przegrała z AZS AWF UKSW Warszawa 1:3.

Ósemka po czterech kolejkach plasowała się na pozycji lidera z kompletem punktów. Siedlczanki we wtorkowy wieczór chciały kontynuować imponującą, zwycięską passę.

Mecz dobrze rozpoczęły przyjezdne. Pierwszego seta warszawianki wygrały 25:21. W drugiej odsłonie do głosu doszła Ósemka. Zawodniczki z Siedlec zagrały bardzo dobrze i zwyciężyły 25:22. Najbardziej wyrównana była trzecia partia. Po walce i grze na przewagi 27:25 wygrał AZS AWF UKSW. Zespół z Warszawy poszedł za ciosem i w czwartym secie triumfował 25:17, dzięki czemu zgarnął komplet punktów. Dla Ósemki była to pierwsza porażka w tym sezonie.

W następnej kolejce Ósemka w sobotę 20 października o godzinie 19:00 na wyjeździe zmierzy się z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

16.10.18, 19:30 –  Siedlce (hala ZSP nr 3)

II liga: Ósemka Siedlce – AZS AWF UKSW Warszawa 1:3 (21:25, 25:22, 25:27, 17:25)

Ósemka: 2. Monika Kawa, 3. Aneta Matczak, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 9. Maria Raszek, 10. Dorota Jasionowicz i 11. Paulina Szymańska (libero) oraz 12. Michalina Sikora, 13. Ewelina Karsztun, 17. Agata Skikiewicz