Popisy braci Garbaczewskich w stolicy Dolnego Śląska

Bracia Maciej i Roger Garbaczewscy pokazali się z bardzo dobrej strony w VI Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w kickboxingu.

W dniach 12-13 października we Wrocławiu odbyły się VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu w formułach kick-light, K-1 i point-fighting. W zawodach wzięli udział bracia: Maciej i Roger Garbaczewscy. Zawodnicy TKKF Siedlce spisali się na medal(-e).

Maciej wywalczył srebrny medal w kat. 81 kg w formule K1. Kto wie, czy nie stanąłby na najwyższym stopniu podium, gdyby nie kontuzja przed finałowym pojedynkiem. Ponadto Maciej zdobył swój drugi medal w tych mistrzostwach – brązowy w kat. 84 kg w formule kick-light.

Roger z kolei okazał się najlepszy w kat. 79 kg w formule kick-light. Walcząc w kat. 81 kg w K1 uplasował się na szóstej pozycji.

źródło: własne / pzkickboxing.pl / Fight Club Boxer Siedlce; foto: Fight Club Boxer Siedlce