ARMS
=Centrum

V Siedlecki Bieg Prawie Górski – wyniki

   
Autor:
Dodano: 2018/10/17 2:14    views 881

Prezentujemy końcowe rezultaty V Siedleckiego Biegu Prawie Górskiego, który odbył się 13 października na terenie rezerwatu Gołobórz.

W piątej edycji Siedleckiego Biegu Prawie Górskiego wzięło udział ponad 150 osób. Większość z nich wybrała bieg na 10 km, ale znalazła się też grupa sympatyków Nordic Walking, która postanowiła pokonać dystans dwukrotnie krótszy – 5 km z kijkami w dłoniach.

Już nie po raz pierwszy główny bieg wygrał Kamil Młynarz z SKB Kraśnik. Triumfatorem w Nordic Walking w kat. open został Dariusz Borkowski (NoWi Siedlce).

Poniżej prezentujemy rozstrzygnięcia z podziałem na kategorie wiekowe:

Miejsce OPEN Miejsce płeć Miejsce kat. Czas NR Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kat. wiekowa
1 1 1 37,47 95 Młynarz Kamil SKB Kraśnik/ biegciagly.cba.pl Łęcznowola M20
2 2 1 39,31 1 Mitrofaniuk Marek Yulo Run Team Siedlce Siedlce M30
3 3 2 40,54 22 Kosieradzki Łukasz MKS Pogoń Siedlce Siedlce M20
4 4 1 42,03 145 Jastrzębski Paweł Yulo Run Team Siedlce Siedlce M40
5 5 2 42,28 48 Janiak Paweł Triathlon Siedlce Club Siedlce M30
6 6 3 43,00 97 Niedziałek Tomasz Sensacja Żeliszew Żeliszew Duży M20
7 7 2 43,19 17 Wakuła Tomasz Yulo Run Team Siedlce Siedlce M40
8 8 3 44,59 11 Kander Leszek Yulo Run Team Siedlce Siedlce M40
9 9 4 45,23 10 Jóźwiak Krzysztof Yulo Run Team Siedlce Siedlce M40
10 10 4 45,27 151 Niedziółka Jakub M20
11 11 3 46,04 40 Duda Sebastian Pędzące Ślimaki wokół zalewu Siedlce M30
12 12 5 46,07 126 Wakuła Marek Triathlon Siedlce Club Siedlce M40
13 13 6 46,44 148 Mikołajczuk Grzegorz Yulo Run Team Siedlce Zbuczyn M40
14 14 7 46,57 90 Michalak Michał MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki M40
15 15 8 47,07 81 Kuźma Krzysiek Grupa Biegaczy Skórzec Biega Skórzec M40
16 16 4 47,09 13 Niedziółka Wojciech Yulo Run Team Siedlce Grabianów M30
17 17 9 47,16 21 Banaszewski Adrian Kawashi Veterans Siedlce M40
18 18 5 47,23 49 Janiak Łukasz Leniwce.pl Siedlce M30
19 19 6 47,23 144 Zmorzyński Jakub aleTempo Warszawa M30
20 20 7 47,35 28 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja M30
21 21 8 47,53 75 Kubaś Arkadiusz Klub Aktywnych parkrun Skórzec Skórzec M30
22 22 10 48,02 149 Bloch Ryszard Nurzec Stacja M40
23 23 5 48,10 105 Przekaza Łukasz Siedlce M20
24 24 11 48,33 142 Bańkowski Arkadiusz Siedlce M40
25 25 12 48,42 29 Chojecki Paweł Zbucki Ruch Zbuczyn M40
26 26 13 48,47 66 Kosiorek Adam BSaC Mokobody Mokobody M40
27 27 14 48,53 47 Gryciuk Walenty Nurzec-Stacja M40
28 28 9 48,57 32 Czechowicz Grzesiek CrossFit Siedlce Siedlce M30
29 29 1 49,19 71 Krupa Jarosław Bsac Mokobody Mokobody M50+
30 30 10 49,26 150 Popławki Radosław TSC  Siedlce M30
31 31 15 49,42 78 Kulik Paweł Leniwce.pl Siedlce M40
32 32 16 50,01 62 Końko Tomasz ZSP Nr 1 w Siedlach Siedlce M40
33 33 2 50,03 14 Pytel Waldek Yulo Run Team Siedlce Siedlce M50+
34 34 11 50,14 118 Szczepaniak Piotrek Siedlce M30
35 35 6 50,20 64 Kordecki Damian Golice M20
36 1 1 50,32 121 Ślebzak-Kołtuniak Agnieszka Siedlce K30
37 36 12 50,42 26 Bujko Tomasz Bujeczko Team Wielgolas M30
38 37 13 50,47 100 Orzyłowski Rajmund Triathlon Siedlce Club Siedlce M30
39 38 17 51,03 138 Buczek Robert Triathlon Siedlce Club Siedlce M40
40 39 18 51,15 53 Kałabun Grzegorz PAKMAN TEAM Siedlce Siedlce M40
41 40 19 51,18 12 Marciniuk Leszek Yulo Run Team Siedlce Siedlce M40
42 41 3 51,54 16 Stańczuk Leszek Yulo Run Team Siedlce Chodów M50+
43 42 20 51,56 113 Sitek Arkadiusz Aktywni Węgrów Węgrów M40
44 43 14 52,07 146 Czarnocki Paweł Grupa Biegaczy Skórzec Biega Skórzec M30
45 44 15 52,15 15 Ryżkowski Mariusz Yulo Run Team Siedlce Siedlce M30
46 45 21 52,27 18 Wysocki Radosław Yulo Run Team Siedlce Siedlce M40
47 46 22 52,31 116 Soćko Jacek Grabianów M40
48 47 16 52,36 104 Piekarski Piotr Siedlce M30
49 48 7 52,45 152 Karpik Rafał Żelków Kolonia M20
50 49 8 53,05 34 Czerwonogrodzki Damian Trzebieszów M20
51 50 9 53,05 147 Girczuk Marcin 3Etap Siedlce M20
52 51 23 53,10 141 Selwanowicz Aleksander Siedlce M40
53 2 2 54,33 3 Biernacka Marta Yulo Run Team Siedlce Siedlce K30
54 52 24 54,35 135 Frankowski Jacek Yulo Run Team Siedlce Siedlce M40
55 53 17 54,46 44 Gotowicki Seweryn Siedlce M30
56 54 10 54,46 84 Zdanowski Łukasz CrossFit Siedlce Siedlce M20
57 55 25 54,55 133 Jastrzębski Karol zaproszenia online Siedlce M40
58 56 26 55,03 38 De Keijzer Hans Siedlce M40
59 57 27 55,03 136 Skolimowski Adam Yulo Run Team Siedlce Żabokliki M40
60 3 1 55,22 8 Hołubiec Agnieszka Yulo Run Team Siedlce Siedlce K40
61 58 18 55,23 123 Teca Sebastian Siedlce M30
62 4 3 56,01 41 Filipczynska Jolanta Siedlce K30
63 59 19 56,01 54 Kania Norbert Dęblin M30
64 60 20 56,04 55 Kędziora Konrad Sokołów Podlaski M30
65 61 28 56,26 59 Koć Karol Siedlce M40
66 5 4 56,28 24 Biernacka Agnieszka Siedlce K30
67 62 29 56,52 87 Marciniuk Dariusz Siedlce M40
68 63 21 56,59 50 Jasiński Grzegorz Zbuczyn M30
69 64 4 57,27 27 Chajewski Krzysztof Siedlce M50+
70 65 30 57,29 52 Kalaciński Ryszard Siedlce M40
71 66 22 57,36 58 Klimiuk Łukasz Pędzące Ślimaki Łosice Chotycze M30
72 67 23 57,44 99 Olszewski Piotr TEAM 1431 Siedlce M30
73 68 31 57,44 79 Kulik Karol Siedlce M40
74 69 5 57,45 85 Litwiński Robert Siedlce M50+
75 6 2 57,51 76 Kubaś Marta Klub Aktywnych parkrun Skórzec Skórzec K40
76 7 5 57,58 68 Krasuska-Błachnio Ewa Nowe Iganie K30
77 70 32 58,26 23 Baszun Tomasz Slow Jogging Siedlce Siedlce M40
78 8 6 58,49 39 Drapała Karolina Stok Lacki K30
79 71 24 58,49 124 Tulwin Bartosz Aktywni Węgrów Węgrów M30
80 72 25 59,00 125 Urban Andrzej Stok Lacki M30
81 9 3 59,15 63 Kordecka Dorota Golice K40
82 73 33 59,24 122 Świderski Marcin Biegam bo lubię Siedlce M40
83 10 4 59,27 117 Stańczuk Dorota Siedlce K40
84 74 11 59,48 96 Muszyński Rafał Siedlce M20
85 11 5 60,47 86 Marciniuk Agata Klub Aktywnych Parkrun Skórzec Siedlce K40
86 75 34 60,47 25 Bonat Mirek Drużyna MWM Siedlce M40
87 76 35 60,53 106 Przesmycki Adam Bsac Mokobody Mokobody M40
88 77 36 60,58 20 Antosik Mirek Siedlce M40
89 12 6 61,22 60 Komar Małgorzata CFS Siedlce K40
90 78 37 61,22 112 Sierociński Robert crossfit Siedlce Siedlce M40
91 79 26 61,45 91 Michaluk Damian SHA-LE-NI Łosice M30
92 80 38 62,05 61 Komor Bogdan Siedlce M40
93 81 12 62,20 31 Czapski Michał Siedlce M20
94 14 8 62,30 51 Jastrzębska Dorota Siedlce K40
95 82 27 63,54 143 Czarczyński Łukasz Wodynie M30
96 15 1 63,54 114 Siwik Henryka Siedlce K50+
97 16 7 64,02 67 Kosmalska Magdalena Siedlce K30
98 83 13 64,10 19 Andrzejewski Michał TEAM 1431 Siedlce M20
99 84 28 64,15 92 Misiak Mariusz Siedlce M30
100 17 8 64,25 139 Solnica Alicja Klub Aktywnych Parkrun Skórzec Cisie-Zagrudzie K30
101 18 9 64,31 108 Ratyńska Olga Aktywni Węgrów Węgrów K30
102 19 1 64,33 72 Krupa Magdalena Bsac Mokobody Mokobody K20
103 20 10 64,44 4 Złoch Izabela Yulo Run Team Siedlce Siedlce K40
104 85 39 65,12 36 Czyżewski Krzysztof Siedlce M40
105 21 11 65,15 82 Kuźma Dorota Grupa Biegaczy Skórzec Biega Skórzec K40
106 86 29 65,22 30 Chybowski Grzegorz Siedlce M30
107 22 12 65,22 65 Kornilak Edyta Grupa Biegaczy Skórzec Biega Nowaki K40
108 23 9 65,23 111 Sierocińska Monika CrossFit Siedlce Siedlce K40
109 87 40 65,23 73 Krupa Wojciech Mokobody M40
110 24 10 65,47 43 Gajowniczek Magdalena Kawashi Veterans Siedlce K30
111 88 41 65,47 57 Kisieliński Szymon Niwiski M40
112 89 42 65,55 83 Kuźma Maciej Siedlce M40
113 90 43 65,55 140 Borkowski Mariusz Yulo Run Team Siedlce Grabianów M40
114 91 6 66,09 119 Szewczak Andrzej Masters Białystok Białystok M50+
115 92 44 66,10 37 Dąbrowski Karol CrossFit Siedlce Siedlce M40
116 25 11 66,24 107 Radzikowska Martyna Siedlce K30
117 93 7 66,50 9 Bednarzak Tadeusz Yulo Run Team Siedlce Siedlce M50+
118 26 12 68,13 2 Mitrofaniuk Agata Yulo Run Team Siedlce Siedlce K30
119 27 2 68,32 132 Zapałowska Jolanta Siedlce K50+
120 28 13 68,43 137 Kasprzykowska Magdalena Siedlce K40
121 29 3 68,58 5 Ostrowska Dorota Yulo Run Team Siedlce Siedlce K50+
122 94 45 69,05 127 Wasiluk Ireneusz Mińsk Mazowiecki M40
123 95 30 69,30 70 Krasuski Piotr crossfit Siedlce Siedlce M30
124 30 13 70,30 101 Osłowska Anna Siedlce K30
125 31 4 70,40 130 Zacharczuk Zofia NoWi Siedlce Siedlce K50+
126 96 14 70,47 35 Czyżewski Szymon SP nr 7 Siedlce M20
127 97 31 71,42 103 Perczyński Adam Siedlce M30
128 32 14 72,53 46 Grudzińska Agnieszka Siedlce K30
129 33 15 74,10 56 Kędziora Monika CrossFit Siedlce Siedlce K30
130 34 14 75,36 80 Kupiec Beata Stary Młyn K40
131 35 16 75,36 88 Mazurek Ilona GOLICE TEAM Golice K30
132 98 8 76,55 128 Witkowski Wojciech PSZS Siedlce Siedlce M50+
133 99 46 76,55 134 Powałka Michał Yulo Run Team Siedlce Grabianów M40
134 36 15 81,38 129 Wojciechowska Jolanta Siedlce K40
135 37 16 83,42 33 Czerwonogrodzka Urszula Trzebieszów K40
136 38 5 84,40 93 Mitura Hanna Siedlce K50+
137 100 9 84,40 94 Mitura Jerzy FC Helmuty Siedlce M50+
138 39 17 88,24 110 Sarnowska Iza Płock K30
139 101 47 88,24 77 Kukla Dariusz Siedlce M40

 

Wyniki marszu Nordic Walking na 5km
Miejsce OPEN Miejsce płeć Czas NR Nazwisko Imię Klub Miejscowość
1 1 35,32 199 Borkowski Dariusz NOWI Siedlce NW WSCHÓD Siedlce
2 2 39,07 42 Frąckowiak Krzysztof NoWi Siedlce Siedlce
3 1 39,12 115 Słowińska Alicja NoWi Siedlce Siedlce
4 3 39,55 194 Mazurczak Jakub NOWI Siedlce NW WSCHÓD Chodów
5 4 40,06 192 Okniński Krzysztof NoWi Siedlce Siedlce
6 5 40,13 193 Naumiuk Mariusz Siedlce
7 2 40,18 188 Wnuk-Lipińska Ewa Luki Team Siedlce Siedlce
8 6 40,19 200 Borkowski Leszek NOWI Siedlce NW WSCHÓD Grabianów
9 3 40,41 195 Mazurczak Grażyna NOWI Siedlce NW WSCHÓD Chodów
10 7 40,48 198 Czmoch Marian PUKS Łosice Łosice
11 4 42,50 187 Borkowska Małorzata NoWi Siedlce Siedlce
12 8 46,03 196 Kulik Adam niezrzeszony Łukow
13 9 47,17 197 Kryszczuk Kacper NoWi Siedlce Siedlce
14 10 47,23 74 Kryszczuk Krzysztof NoWi Siedlce Siedlce
15 5 50,37 189 Soćko Emilia Grabianów

 

źródło: Yulo Run Team Siedlce; foto: Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 21 Lis 19:00
    II runda Pucharu Polski: KKS Kozienice – KPS Siedlce
  • sobota, 24 Lis 16:00
    II liga: Nike Węgrów – Ósemka Siedlce
  • sobota, 24 Lis 17:00
    II liga: Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
  • sobota, 24 Lis 17:00
    I liga: Basket Poznań – SKK Siedlce
  • sobota, 24 Lis 18:00
    Armia Fight Night 4
  • sobota, 24 Lis 19:00
    EBLK: CCC Polkowice – PGE MKK Siedlce
  • niedziela, 25 Lis 17:00
    I liga: KPS Siedlce – BBTS Bielsko-Biała
  • sobota, 1 Gru 10:00
    International Polish Cup Powerlifting & Bench Press & Deadlift & Squat
  • sobota, 1 Gru 10:00
    Biegi Górskie Siedlce 2018
  • sobota, 1 Gru 16:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Rozwój Katowice


Sponsorzy

Patronat medialny