wtorek, 19 marca 2024r.

Remis dwójki. W Łomiankach bez goli

Zespół Pogoni II Siedlce bezbramkowo zremisował w Łomiankach z miejscowym KS.

Ośmiu zawodników, z szerokiej kadry pierwszej drużyny wzmocniło rezerwy w wyjazdowym spotkaniu w Łomiankach.

Mecz miał wyrównany przebieg. Obie strony miały szansę na zdobycie gola, lecz ten w ciągu 90 minut nie padł. Najlepsza okazja na gola dla siedleckiej Pogoni miała miejsce w pierwszej połowie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawła Garygi i trafieniu w słupek Pawła Łydkowskiego.

PLANY POGONI II

W najbliższą środę 24 października o 15:00 w Mińsku Mazowieckim Pogoń II zagra z Mazovią II w ramach finału okręgowego Pucharu Polski. Z kolei kolejne ligowe spotkanie rezerw biało-niebieskich zaplanowano na niedzielę 28 listopada o 11:00 w Siedlcach z Wisłą II Płock.

20.10.18, 15:00 – Łomianki

IV liga: KS Łomianki – Pogoń II Siedlce 0:0

Łomianki: (skład wyjściowy) 19. Paweł Błesznowski – 8. Kordian Latos, 10. Mateusz Kowalski, 11. Danian Pavlas, 13. Karol Szeliga, 14. Hajk Awanesjan, 15. Sławomir Truszczyński, 16. Kacper Paluch, 20. Marcin Podsiadlik, 21. Łukasz Stanisławski, 22. Wojciech Kalinowski

Pogoń II: 1. Józef Burta – 23. Piotr Ceranka, 3. Armin Pjetrović, 15. Paweł Łydkowski, 14. Michał Markiewicz – 8. Sebastian Pociecha, 17. Przemysław Rodak, 11. Lucas Guedes, 24. Sebastian Bober (75, 16. Bartosz Kryszczuk), 93. Paweł Garyga – 98. Patryk Szczepański

Sędzia: Marcin Falencki (Ciechanów)