ARMS
=Centrum

Dokonania pływaków Ósemki w Bielsku Podlaskim i Garwolinie

   
Autor:
Dodano: 2018/11/01 0:16    views 406

Reprezentanci UKS Ósemka Siedlce mają za sobą kolejne udany starty: 27 października w Bielsku Podlaskim i 28 października w Garwolinie.

14 razy stawali na podium pływacy UKS Ósemka Siedlce w Bielsku Podlaskim podczas XII Międzynarodowego Meczu Pływackiego Dziecięcych Drużyn Klubowych z Litwy, Białorusi, Ukrainy i Polski Złota Jesień 2018, który odbył się 27 października.

Oto kto z siedleckiego klubu „meldował się” na podium:
1. Zofia Kożuchowska – 50m stylem dowolnym 2009 (41.11)
1. Aleksander Ostrowski – 50m stylem klasycznym 2008 (47.12)
1. Dawid Gut – 50m stylem grzbietowym 2003 (32.45)

2. Dawd Gut – 50m stylem dowolnym 2003 (27.38)
2. Wiktoria Karwowska – 50m stylem klasycznym 2007 (45.65)
2. Krzysztof Wentykier – 50m stylem grzbietowym 2007
2. Maciej Nieczyporuk – 100m stylem motylkowym 2006 (1:23:06)
2. Maciej Nieczyporuk 100m stylem grzbietowym 2006 (1:16:65)

3. Oliwia Pikulska – 50m stylem dowolnym 2005 (33.11)
3. Oliwia Pikulska – 50m stylem klasycznym 2005 (39.49)
3. Wojciech Jóźwiak – 50m stylem klasycznym chłopcy 2007 (46.00)
3. Michał Bielecki – 50m stylem klasycznym 2008 (49.65)
3. Nikola Kadej – 50m stylem grzbietowym 2008 (48.36)
3. Maciej Nieczyporuk – 50m stylem grzbietowym 2006 (35.29)


28 października odbyły się XVI Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Garwolin. Poniżej prezentujemy wyczyny siedleckich pływaków.

Alicja Gut:
1. 25m grzbietowy

Michalina Reda:
2. 25m klasyczny
2. 25m grzbietowy
3. 25m klasyczny

Ignacy Ostrowski:
1. 25m klasyczny
2. 25m dowolny

Filip Kobak:
1. 25m klasyczny
2. 25m grzbietowy

Zofia Kożuchowska:
3. 25m dowolny

Aleksander Ostrowski:
3. 50m klasyczny

Oliwier Sienkiewicz:
2. 25m klasyczny

Bruno Włodarczyk:
3. 25m klasyczny

Szymon Wójcik:
2. 25m motylkowy
3. 25m dowolny

Wiktoria Karwowska:
2. 50m klasyczny
2. 50m dowolny

Oliwia Pikulska:
1. 50m klasyczny
2. 50m dowolny

Dawid Gut:
2. 50m grzbietowy
3. 100m dowolny

Wojtek Jóźwiak:
2. 50m klasyczny

źródło i foto: UKS Ósemka Siedlce




Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz


Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 17 Lis 16:00
    I liga: Buskowianka Kielce – KPS Siedlce
  • sobota, 17 Lis 16:00
    I liga: Pogoń Siedlce – Energa II Toruń
  • sobota, 17 Lis 17:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz
  • sobota, 17 Lis 18:00
    II liga: Krótka Mysiadło – Ósemka Siedlce
  • sobota, 17 Lis 18:00
    I liga: SKK Siedlce – Górnik Wałbrzych
  • niedziela, 18 Lis 09:00
    Finał Ligi Runmageddonu
  • niedziela, 18 Lis 19:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Korona Ostrołęka
  • środa, 21 Lis 19:00
    II runda Pucharu Polski: KKS Kozienice – KPS Siedlce
  • sobota, 24 Lis 00:00
    Armia Fight Night 4
  • sobota, 24 Lis 17:00
    I liga: Basket Poznań – SKK Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny