wtorek, 19 marca 2024r.

Porażka Pogoni z Hutnikiem. Za tydzień mecz z liderem

Rezerwy siedleckiej Pogoni przegrały w Warszawie z Hutnikiem 0:3. Do przerwy Pogoniści przegrywali jedną bramką.

Pogoniści do spotkania z Hutnikiem przystąpili wzmocnieni pięcioma zawodnikami z kadry II-ligowca. W ostatniej chwili ze składu wypadł Armin Pjetrović.

Po pół godzinie gry gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Patryka Turki. Przed bramką, Pogoniści mogli kilka razy pokusić się o bramkę, m.in. po strzałach Pawła Garygi, Tomasza Górskiego i Patryka Szczepańskiego. Później gra była wyrównana i toczyła się głównie w środku boiska.

Dopiero w 74 minucie Hutnik zdołał wykorzystać kolejny błąd obrońców MKP Pogoń i podwyższył na 2:0 po strzale Damiana Prackiego. W końcówce spotkania zespół ze stolicy dobił rywali trafieniem Bartłomieja Gołasiewicza.

W zespole Hutnika wystąpił były Pogonista – Bartosz Osoliński.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra na własnym boisku 11 listopada o 11:00 z liderem – Huraganem Wołomin.

03.11.18, 11:00 – Warszawa

IV liga: Hutnik Warszawa – Pogoń II Siedlce 3:0 (1:0)

Bramki: Patryk Turko 31, Damian Pracki 74, Bartłomiej Gołasiewicz 90

Hutnik: Paweł Okrasa – Patryk Turko, Erwin Nowik, Paweł Tarnowski, Damian Pracki, Kamil Waśniowski, Przemysław Sawicki, Grzegorz Brzeziński, Maciej Baranowski, Rafał Goluch, Bartosz Osoliński. Grał także: Bartłomiej Gołasiewicz.

Pogoń II: 1. Józef Burta – 13. Karol Grochowski, 6. Dominik Krupa (70, 93. Jakub Płomiński), 17. Przemysław Rodak, 14. Michał Markiewicz (80, 21. Maksymilian Łukasiak) – 25. Bartosz Kryszczuk (46, 11. Kuba Jóźwiak), 8. Tomasz Górski, 9. Dominik Barciak, 20. Sebastian Bober (70, 16. Krystian Zbieć), 10. Paweł Garyga – 18. Patryk Szczepański

Żółta kartka dla Pogoni II: Krystian Zbieć 90

Sędzia: Kamil Rzechółko (Płock)