Międzynarodowa rywalizacja strzelecka nad morzem. Srebro Kingi Kowalik

Zawodniczki SKSS Dragon Siedlce uczestniczyły w Międzynarodowych Zawodach Klasyfikacyjnych Baltic Cup 2018 w Łebie.

Pod koniec października w Łebie odbyły się międzynarodowe zawody strzeleckie Baltic Cup i Amicus Cup. Reprezentantki SKSS Dragon Siedlce nie pominęły tej imprezy w tegorocznym kalendarzu i przystąpiły do rywalizacji.

BALTIC CUP

Czwarte miejsce w klasyfikacjach w strzelaniu z karabinu pneumatycznego seniorek zajęła Weronika Rosłon. W finale była szósta.
Siedleckie juniorki w tej samej konkurencji zajmowały dalsze lokaty. 27 była Kamila Stępniak, zaś 40 – Gabriela Michalska.

W konkurencji strzelania z pistoletu pneumatycznego juniorek czwarta w kwalifikacjach była Kinga Kowalik. W finale nie udało się jej stanąć na podium, ale szósta pozycja powinna być powodem do zadowolenia. Koleżanki Kingi zajmowały następujące miejsca: osiemnaste – Julia Chwedczuk, dwudzieste dziewiąte – Zuzanna Korzeniowska.

WYNIKI – Baltic Cup

AMICUS CUP

W turnieju Amicus Cup bardzo dobrze wypadła Kinga Kowalik. W strzelaniu z pistoletu pneumatycznego juniorek, Kinga najpierw zajęła drugie miejsce w kwalifikacjach, a potem w finale potwierdziła swoją świetną dyspozycję, również plasując się na 2 miejscu i zdobywając srebrny medal. 19 lokatę zajęła Zuzanna Korzeniowska.

Weronika Rosłon uplasowała się na 11 pozycji w kwalifikacjach strzelania z karabinu pneumatycznego seniorek.
Siedleckie juniorki zajmowały miejsca w trzeciej trzydziestce: 22 Kamila Stępniak, a 27 Gabriela Michalska.