Dwa medale Rzewuskiego w Zielonej Górze

W Zielonej Górze odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych. W zawodach udział wzięli zawodnicy SSON Start Siedlce.

Dariusz Rzewuski indywidualnie rywalizował w klasie 4. Etap grupowy tenisista ukończył na 2 miejscu. W półfinale turnieju głównego Rzewuski przegrał z Krzysztofem Żyłką 1:3 i zakończył zmagania na miejscach 3-4.

Rzewuski startował także w deblu wraz z Danielem Staszakiem ze Startu Wrocław. Para w I rundzie otrzymała wolny los i awansowała bez gry. W ćwierćfinale debel pokonał Mariusza Siewierskiego i Mateusz Ziarnika 3:1. W kolejnej fazie turnieju team Rzewuskiego przegrał z Rafałem Lisem i Krzysztofem Żyłką 0:3 i zakończył zawody na pozycjach 3-4.

W mistrzostwach udział wziął także Grzegorz Gałązka. W etapie grupowym siedlczanin zajął 2 miejsce. Następnie w I rundzie tenisista pokonał Bogusław Dudka 3:0. W ćwierćfinale od tenisisty Startu lepszy okazał się Paweł Konstantyn, który zwyciężył 3:0.